II Всеукраїнський Форум Бізнесу (10 квітня, м.Київ)

З метою подолання кризових явищ в економіці країни, вирішення актуальних проблем бізнесу, налагодження прямого діалогу з вищим керівництвом країни Торгово-промислова палата України з Українським союзом промисловців та підприємців, Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, Українською бізнес ініціативою, Федерацією роботодавців України ініціюють проведення 10 квітня 2017р. Другого Всеукраїнського Форуму Бізнесу.

Під час заходу буде всебічно розглянута соціально-економічна ситуація в країні, обговорюватимуться пропозиції ділової спільноти щодо стимулювання розвитку економіки, впровадження антикризових заходів, формування першочергових кроків середньострокового плану пріоритетних дій Уряду та подальших шляхів їх реалізації.

В рамках прямого діалогу з владою форум запропонує конкретні першочергові кроки та заходи, здійснення необхідних реформ задля виходу економіки на параметри зростання та покращення життєвого рівня людей.

Для участі у Форумі запрошуються Президент України, представники Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, бізнесу та громадських об'єднань з усіх областей України, керівники наукових інституцій, експерти та провідні ЗМІ. Свою участь у заході підтвердив Прем'єр - міністр України Володимир Гройсман.

Форум відбудеться за адресою: м. Київ, вул.Хрещатик 2, Міжнародний конгрес-цент «Український дім».

Початок Форуму о 14:00. Реєстрація учасників з 13:00.

Звертаємо Вашу увагу на обов'язкову попередню реєстрацію. Учасникам заходу при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Відомості про участь (орієнтовно до трьох учасників від регіону): П.І.Б. учасника, посада, контактний телефон та e-mail, просимо надати до 16-тої години 06 квітня 2017р. Коваленко Олександрі Теодорівні на e-mail: kat-bsd@ucci.ore.ua, телефон для довідок: (044) 272-33-34.