Круглий стіл "Обговорення проекту стратегії розвитку МСП в Україні на період до 2020 р." (15 лютого, м.Київ)

10 февраля 2017

Торгово-промислова палата України інформує про наступне.

Підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною разом з Угодою про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі має значні політичні та економічні наслідки для майбутнього країни.

У поєднанні зі Стратегією сталого розвитку "Україна-2020", підписані угоди передбачають, що Уряд України має докласти всіх зусиль для розвитку сектору МСП в рамках формування нового економічного майбутнього. Одним з пріоритетних завдань держави є дерегуляція та розвиток підприємництва, в тому числі розробка Стратегії розвитку МСП на період до 2020 року (далі - Стратегія розвитку МСП) та Плану заходів з реалізації цієї стратегії.

Беручи активну участь у формуванні основних стратегічних напрямків Стратегії розвитку МСП, ТПП України просить ознайомитись з проектом Стратегії та надати відповідні структуровані коментарі та зауваження щодо внесення конкретних змін в існуючий документ.

Торгово-промислова палата також повідомляє, що в рамках проведення засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу, яке відбудеться 15.02.2017 року о 10:00 (кімн. 401, ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33) разом із представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України планується провести обговорення основних стратегічних напрямків розвитку МСП та основних пунктів проекту Стратегії розвитку МСП на період до 2020 року.

Напрацювання плану імплементації Стратегії і відповідні консультації (заходи, строки, відповідальні, індикатори виконання, фінансування) плануються наступним етапом, орієнтовно - березень-травень 2017 року, в строк 3 місяці після підписання Кабінетом Міністрів України відповідного Розпорядження і схвалення Стратегії розвитку МСП як рамкового документу, що визначає напрями плану дій.

Інформацію та можливі коментарі щодо внесення змін до проекту Стратегії розвитку МСП необхідно надати до 14.02.2017 року.

Контактна особа: Шубіна Ольга Олександрівна - 044 279 19 90 (e-mail: soo-ird@ucci.org.ua).

Проект Стратегії розвитку МСП на період до 2020 року знаходиться за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/Download?id=3d000ae4-bdef-4942-bda2-803de....