Семінар-презентація компанії з виробництва та розробки технологій застосування прогресивних ізоляційних матеріалів (06 квітня, м.Київ)

У Торгово-промисловій палаті України відбудеться семінар-презентація фірми EDAL (Польща), основним видом діяльності якої є виробництво та розробка технологій застосування прогресивних ізоляційних матеріалів (за технологіями фірми Lenzing Plastics, Австрія). Такі матеріали вже застосовуються в складних кліматичних умовах як країн ЄС, так і країн Близького сходу, Азії та Африки в будівництві промислових споруд та житла, на електростанціях, при монтажі та експлуатації обладнання хімічної та нафтохімічної промисловості, кораблебудуванні, цементних заводах, для ізоляції систем тепло- та холодопостачання та інш.

За словами організаторів, зазначені матеріали та технології представлятимуть інтерес і для українських підприємців та промисловців, проектувальників, технологів, працівників комунального господарства.

Семінар-презентація відбудеться 6 квітня 2017 р. за адресою: м. Київ, Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України, зала 101 «Chamber Media», початок о 10:00, реєстрація з 9:30.

Участь у заході - безкоштовна.

Контакти для довідок, питань та пропозицій: РТПП Миколаївської області, відділ міжрегіонального співробітництва - Поліщук Сергій
тел. (0512) 76-67-63, ел. адреса: sspolishchuk@rtpp.com.ua