Семінар "Робота підприємств агропромислового комплексу в умовах змін законодавства" (02 березня, конференц-зала РТПП)

13 февраля 2017

У зв’язку із початком діяльності Робочої групи по розробці нового регламенту щодо зберігання і транспортування зерна та продуктів його переробки та змін до Закону України «Про зерно та ринок зерна», з офіційним початком діяльності Єдиного Державного контролюючого органу європейського зразку – Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба України), зміни законодавчо-нормативної бази та умов проведення лабораторного контролю.

Група компаній “Євротехрегламент” організовує проведення науково-практичного семінару на тему: “Робота підприємств агропромислового комплексу в умовах змін законодавства. Вимоги нормативно-правових актів. Визначення якості зернових та олійних культур. Державний нагляд та контроль” за участю провідних підприємств системи технічного регулювання та Держпродспоживслужби України.

На семінарі будуть розглянуті питання змін у законодавстві та нормативно-правових актах агропродовольчого ринку та лабораторного контролю сільськогосподарської продукції, зернових та олійних культур.

Метою проведення семінару є надання інформаційно-методичної допомоги керівникам та фахівцям лабораторій, спеціалістам з якості, спеціалістам з кількісно-якісного обліку зернових складів, елеваторів, терміналів, КХП та ХПП регіону для забезпечення сучасного конкурентоспроможного виробництва, зберігання та спрощення доступу вітчизняної продукції агропромислового комплексу, як на внутрішні ринки, так і на ринки країн Європейського Союзу, Азії та Близького сходу.

Для організації та проведення семінару залучено міжнародних аудиторів, експертів з вітчизняного та міжнародного законодавства міжнародного органу з сертифікації “Absolute Quality Sertification Pvt.Ltd”, який є повноправним членом Європейського форуму з акредитації (IAF), науково-дослідних інститутів, провідних фахівців з питань лабораторного оцінювання якості зерна, спеціалістів управлінь Держпродспоживслужби України та громадської організації “Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів “Споживча довіра”.

Науково-практичний семінар відбудеться 02 березня 2017 року о 10 год. 00 хв., реєстрація з 09 год. 00 хв. за адресою:  м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41 (Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області)

Учасникам науково-практичного семінару будуть надані відповідні сертифікати.

Організаційний внесок за одного учасника становить 1560 грн. 00 коп. з урахуванням ПДВ.

Просимо підтвердити участь у семінарі, надіславши заповнену заявку до 28.02.2017 на електронну адресу: tarasgut@ukr.net або факсом (04563) 4-71-73.
Контактна особа: Гут Тарас Павлович 050 388 76 69