V Міжнародна агропромислова виставка AGROPORT West Lviv 2017 (27-29 квітня, м.Львів)

09 марта 2017

Організатори проекту Агропорт 2017 повідомляють про відкриття реєстрації на ювілейну V Міжнародну агропромислову виставку та форум AGROPORT West Lviv 2017. Додаткова інформація та реєстрація на сайті: www.agroport.ua

Звертаємо увагу, що раннє бронювання дає можливість участі зі знижкою до 15%. Також організатори виставки готові розглянути можливість продовження дії знижки для членів їхнього об'єднання.

У 2017 році Львівщина відкриє Міжнародний аграрний форум АГРОПОРТ, який вже традиційно відбудеться в двох містах: Львові та Харкові. Місцем проведення залишаються термінали, виставкові площі та аеродромні перони сучасних аеропортів двох міст.

27-29 квітня - AGROPORT West Lviv 2017 в Міжнародному аеропрту "Львів" ім. Д. Галицького.

05-07 жовтня - AGROPORT East Kharkiv 2017 в Міжнародному аеропрту "Харків".

Такий формат дозволяє не скільки розширити географію самого форуму, скільки допомагає учасникам і партнерам представити свою продукцію беспосередньо цільовій аудиторії від Львова до Харкова. З огляду на це, організатори проекту Агропорт 2017 сформували індивідуальні та конкурентні по відношенню до столичних виставок, умови для компаній, які розглядають участь одразу у двох містах.

У рамках трьох днів у Львові відбудуться:

  • Агропромислова виставка сільськогосподарської техніки та технологій вітчизняних та іноземних виробників.
  • Інвестиційний форум "Інвестиції в якість 2017" (з ключовими темами: фінансові інструменти, контроль якості, експорт).
  • Climate Smart Agroforum 2017 - науково-практична конференція з огляду інструментів та технологій адаптації агробізнесу до зміни клімату.
  • Agroport Awards Lviv 2017 - відзнака кращих підприємств Львівщини, що відбудеться в рамках ділової Гала-вечері.

Також заплановані галузеві конференції та семінари, ярмарок фермерських продуктів Львівщини та Західної України, майстер-класи, презентації партнерів, зустрічі "один на один".