Тендеры

05 августа 2016
ТПП України повідомляє щодо оголошених у Туркменістані міжнародних тендерів, у яких можуть взяти участь українські підприємства. З метою інформування потенційних учасників з України про міжнародні тендери, які оголошені в Туркменистані, повідомляємо наступне: 1. Міністерство залізничного транспорту Туркменистану повторно оголосило міжнародний тендер на закупівлю продукції з такого лоту: лот №1 - пасажирські вагони.
03 августа 2016
ТПП України інформує, що українські компанії можуть брати участь в оголошених у Грузії міжнародних та інших тендерах. Повна інформація про державні закупівлі розміщена на офіційному сайті Агентства конкуренції і державних закупівель Грузії - www.procurement.gov.ge  
02 августа 2016
У зв'язку із отриманим запитом від Міністерства Закордонних Справ України стосовно оголошення низки тендерів турецькою нафтопровідного корпорацією «BOTAS», ТПП України ставить до відома, що згідно з умовами тендеру за реєстраційним № 2016/219039, українські профільні компанії можуть взяти участь у тендері з проведення будівельних робіт з розширення LNG- терміналу «Marmara Ereglisi» (провінція Текірдаг).
11 июля 2016
Торгово-промислова палата України інформує про наступне. На виконання доручень МЗС України щодо тендерів, які проводяться за проектами міжнародних фінансових організацій (МФО) в Чеській Республіці і в яких можуть взяти участь українські компанії, ТПП України надсилає інформацію згідно із заданою формою.  
01 июня 2016
ТПП України повідомляє про оголошення тендерів в Сербії (галузь - енергетика). Детальніше – на сайті електронної бази комерційних пропозицій ТПП України (//certif.ucci.org.ua) у розділі «МЕС».
20 апреля 2016
За інформацією, яка надійшла від Посольства України в Чеській Республіці, з 02 квітня 2016 року у Чехії оголошені тендери за проектами міжнародних фінансових організацій. У разі зацікавленості, підприємтсвам можна звертатися безпосередньо до організації-замовника, що оголосила тендер, а саме Директорату доріг і автомагістралей Чеської Республіки (див. додаток).
14 апреля 2016
За інформацією, яка надійшла від Посольства України в Республіці Сербія, з 04 квітня 2016 року у Сербії оголошений тендер з продажу 25% акцій найбільшої з провідних на Балканах фармацевтичної компанії «Galenika». Детальніше - на сайті електронної бази комерційних пропозицій ТПП України (//certif.ucci.org.ua) у розділі «МЕС».
29 марта 2016
Посольство України в Чеській Республіці повідомляє про державні закупівлі товарів і послуг для об'єктів місцевої енергетичної комунальної і транспортної інфраструктури, що відбудуться в Чехії. Заявки на участь у тендерах з поставки бітумних сумішей та електричної енергії приймаються до 09.05.2016 року. Детальна інформація про тендери знаходиться у додатку.
28 марта 2016
Посольство України в Словацькій Республіці надало інформацію щодо проведення тендерів у Словаччині. Подати заявку на участь в проекті з ремонту і технічного обслуговування залізничних під'їзних шляхів можна до 26 квітня 2016 року; з поставки лікарських засобів - до 2 травня поточного року; з модернізації електрофільтрів - до 28 квітня 2016 року. Додаткова інформація знаходиться в прикріпленому файлі.
28 марта 2016
Посольство України в Республіці Македонія інформує про оголошення 25 лютого 2016 року Міністерством РМ з питань довкілля та просторового планування концесійного конкурсу на використання води для вироблення електроенергії 37 малими гідроелектростанціями в басейнах річок Вардар, Треска, Брегальніца, Струміца і Црн Дрім за принципом DBOT (проектування, будівництво, обслуговування, передача).
28 марта 2016
Посольство Украины в Грузии информирует о международных тендерах, объявленных в Грузии в марте 2016 года на закупку мяса и мясной продукции, закупку продуктов питания и т.д. В тендерах могут принять участие украинские компании.
22 марта 2016
Стартував проект «Створення Індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» у місті Кременчук Полтавської області».

Страницы