АГРОПОРТ Україна 2018

14 декабря 2017

Шановні друзі!

Запрошуемо Вас взяти участь у мiжнароднiй агропромисловiй виставцi i форумi з пiдтримки фермерства АГРОПОРТ Україна 2018

АГРОПОРТ є одним з найбiльших агрофорумiв в Схiднiй Європi який проходить з 2015 року за підтримки ФАО (Продовольча і сільськогосподарська Організація ООН) і входить в календар ООН. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу.
Завершуючи 5-річну стратегію розвитку «Локалізація агробізнесу - фокус в регіони», з 2018 року АГРОПОРТ буде постійно проходити в трьох містах і охоплювати інтереси індивідуально західних, південних і східних агровиробників та представників харчової промисловості:

  • АГРОПОРТ Захід Львів: 19-21 квітня
  • АГРОПОРТ Південь Херсон: 26-28 липня
  • АГРОПОРТ Схід Харків: 11-13 жовтня

В кожному окремому АГРОПОРТі планується обговорення проблеми кожного окремого регіону, який стане точкою "тяжіння для сусідніх областей. Так, на АГРОПОРТ Захід у Львові, будуть підняті питання, актуальні для всієї Західної України: тваринництво, рослинництво, овочівництво, вирощування ягід, садівництво, зелений і гастрономічний туризм. В рамках проведення АГРОПОРТ Південь у Херсоні, будуть порушені теми розвитку сільськогосподарської логістики, систем зрошення, овочівництва, садівництва, виноградарства, тепличного господарства та провадження зеленої енергетики. АГРОПОРТ Схід у Харкові з урахуванням особливостей ведення агробізнесу, акцентуватиме увагу на рослинництві, засобах захисту рослин, техніці та технологіях, що орієнтовані на середні і великі фермерські господарства.
Актуальними для всіх регіонів лишаються питання адаптації сільського господарства до змін клімату, кооперації, розвитку сільських територій, доступ до інструментів фінансування і формування ланцюгів доданої вартості, виробництва органічної продукції та інших нішових напрямків.
Слід зазначити, що у 2018 році, паралельно з бізнес-програмою і виставковою експозицією, вперше буде започатковано новий проект «Українське Трипілля», мета якого - демонстрація техніки і технологій, за допомогою яких український фермер зможе збільшити ефективність свого виробництва. «Українське Трипілля» - це новий формат демо-показів в реальних польових умовах для різних кліматичних зон, в різні сезони і акцентами на актуальних напрямках окремо для Західної. Південної та Східної України.

Всі заходи традиційно містять у своїй структурі Стратегічну бізнес-сесію, на яких будуть висвітлюватися проблеми і успішні практики залучення інвестицій, створення умов для розвитку замкнутих циклів виробництва, розвитку агробізнесу з урахуванням створення продуктів з доданою вартістю для задоволення потреб як внутрішнього так і закордонного ринків.

У форумах планують взяти участь вищі посадові особи України, керівники АПК регіонів-партнерів, представники дипломатичного корпусу, керівники органів місцевого самоврядування, науковці, тощо.

Отримати більш детальну інформацію та заповнити заявку на участь можна на сайті  agroport.ua