Announcements of events

link

Services RCCI

link

Certificate of a reliable partner

link

20 October 2017

18 жовтня 2017 року в Березанському районі Миколаївської області був здійснений урочистий запуск другої черги Тузлівської вітроелектростанції, що є частиною Вітряного Парку Причорноморський.

19 October 2017

У 2017 році товарообіг України і Мальти зріс на 26%, а експорт вітчизняних товарів виріс утричі, порівняно з минулим роком. Це свідчить про те, що існують великі можливості для розвитку взаємовигідної торгівлі, які поки що до кінця не використані.

Latest news

19 October 2017

В рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при М ЗС України Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області інформує, що болгарська компанія «Технокороза» ООД зацікавлена в налагодженні співробітництва з українськими виробниками меблів з метою закупівлі дерев'яних деталей для

09 August 2017

Торгово-промислова палата України повідомляє, що Державне підприємство «Національний проект «Енергія природи» у співпраці з вітчизняними та іноземними фінансовими партнерами розробляє спільну програму щодо розвитку інвестиційних проектів та забезпечення їх фінансовими ресурсами.