Комерційна пропозиція від лідера у виробництві комплексних рішень автоматизації складів - компанії "СМС"

02 December 2016

Компанія «СМС» - лідер у виробництві комплексних рішень автоматизації складів з 2006 року, що за останні роки стала не лише володарем звання «Лідер галузі» (2010 - 2015 рік), але і власником портфелю унікальних рішень та ексклюзивних розробок для більш ніж 100 підприємств.

Компанія "СМС" є основним постачальником систем автоматизації зберігання та сортування, а також здійснює сервісне обслуговування для компаній «Нова Пошта», Делівері, ТК САТ, Паритет Смік, УкрРосХім, ТОВ Дніпросталь, ТОВ Хайберрі, ТОВ Єва-Руж, ОптимаФарм, ТОВ Тигрес-Люкс, ПАТ Ічнянський завод сухого молока і масла та багато інших. 

Комплексні рішення компанії «СМС» - це розробка, проектування, виробництво, монтаж  та подальше технічне обслуговування:

- конвеєрів стрічкових будь-якої модифікації;

- рольгангів, роликових конвеєрів  та комплектуючих до них;

- поличних стелажів будь-якої модифікації;

- транспортувальних візків платформ енних та сітчастих;

- сортувальних ліній для великих та дрібних вантажів, а також об’ємні ваги.

"СМС" реалізує будь-які проекти – від модернізації та сервісного обслуговування до створення складу «під ключ». Надає гарантію на всі види робіт.

Наявність власних виробничих потужностей у різних куточках України та Польщі, а також власне конструкторське бюро та ремонтно-сервісна служба дозволяє вирішувати найскладніші логістичні задачі.

Контактна особа: Гречишкін Максим, територіальній  менеджер з розвитку сервісного напрямку ТОВ «Системи модернізації складів»
+38 (068) 270-20-12
www. sms-skladtehnika.com