ТПП України планує відкрити своє представництво в Марокко

01 February 2017

У найближчих планах ТПП України - відкриття свого представництва у Марокко. Про це домовились під час офіційного візит делегації представників Палати народних промислів регіону Марракеш-Сафі та депутатів із Марокко до Києва, - йдеться в повідомленні прес-служби ТПП України.

Торговельні палати обох країн відіграють велику роль у розвитку економічних відносин між Україною та Марокко, зокрема, у таких сферах, як сільське господарство, продукти харчування, хімічна промисловість, розвиток ремесла.

«Незважаючи на те, що основним торговельним партнером Марокко є Франція, ця країна шукає нові, цікаві ринки для реалізації своїх експортних амбіцій. Марокко - важливий партнер для України у Північній Африці. З марокканської сторони існує велика зацікавленість у співробітництві з українським бізнесом», - підкреслив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Нагадуємо, що у грудні 2016 року делегація ТПП України відвідала Марокко. За підсумками візиту було укладено угоди про співробітництво між ТПП України, Палатою торгівлі, промисловості й послуг та Палатою регіону Марракеш-Сафі. Відбулися також зустрічі з представниками марокканських підприємств, зацікавлених у налагодженні співпраці з Україною.

«Метою приїзду марокканських партнерів є практична реалізація положень укладеного в грудні Меморандуму про співпрацю, в тому числі щодо організації та проведення на базі ТПП України виставки товарів народних промислів Марокко, розширення та поглиблення напрямів торгівлі між країнами. Марокко для України на Африканському континенті - це «Північні ворота» для входження на цей ринок», - прокоментував віце-президент ТПП України Сергій Свистіль.

«Після візиту делегації ТПП України до Марокко ми почали вивчати нові напрями співпраці Марокко й України. Ми готуємо ряд зустрічей бізнесменів обох країн, а також B2B - для представників компаній різних галузей», - зазначив президент Палати народних промислів регіону Марракеш-Сафі Хасан Шума.