Делегація бельгійсько-голландського порту «North sea port» планує відвідати Миколаївщину

21 March 2018

РТПП Миколаївської області повідомляє, що в період 22-23 травня 2018 року м. Миколаїв відвідає делегація бельгійсько-голландського порту «North Sea Port», до складу якої увійдуть представники портової адміністрації і приватних компаній, що функціонують на території порту.
Метою візиту є пошук нових партнерів серед українських підприємств, що працюють в портовій сфері, промисловому та аграрному секторах. 
Бельгійсько - голландський  «North sea port» було створено в 2017 році шляхом об’єднання  бельгійського порту Гент і сусіднього голландського порту Зіланд в єдиний портовий комплекс. Новостворений порт є одним з найбільших в Європі і входить в трійку європейських портів за рівнем створеної доданої вартості. Об’єднавши потенціал бельгійського і голландського портів, ближчим часом кількість робочих місць в компаніях, що діють на території комплексу, планується збільшити до 100 000 осіб.
Після означеної реструктуризації керівництво порту і стивідорних компаній здійснює заходи, орієнтовані на збільшення вантажообігу і пошук нових партнерів для виробничих підприємств, що функціонують на території порту.  Для цього делегація «North sea port» планує відвідати Миколаївщину. 
В першу чергу іноземці зацікавлені встановити безпосередні контакти з  вітчизняними експортерами зернових, представниками стивідорних компаній, портів і портових терміналів, а також виробничих підприємств, зацікавлених у співробітництві з європейськими партнерами.   

РТПП звертається до представників ділових кіл, потенційно зацікавлених у пошуку  нових партнерів в Бельгії і Голландії для  організації експорту до країн ЄС, а також налагодження інших форм взаємодії з європейськими компаніями.    

Пропонуємо Вам прийняти участь в ділових зустрічах, а також бізнес форумі, що проводитимуться в рамках візиту до Миколаївщини  делегації порту  «North sea port».  

Бізнес форум відбудеться 23.05.2018 року в конференц-холі  «Старгород», розташованому за адресою: м. Миколаїв вул. Спортивна, 9.  Попередня реєстрація обов’язкова. 

В разі наявності відповідної зацікавленості, за додатковою інформацією прохання звертатися до начальника відділу міжнародних економічних зв’язків РТПП Миколаївської області Савицького Олександра Володимировича, тел: (0512) 76-67-63; e-mail: osavytskyi@rtpp.com.ua