News TPP

28 March 2017
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області інформує про те, що в м. Варшава (Республіка Польща) з 6 по 8 червня 2017 р. відбудеться міжнародна виставка China Homelife Show.
20 March 2017
Регіональна  торгово-промислова палата Миколаївської області запрошує на бізнес-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Маноджем Кумаром Бхарті та представниками індійських компаній, зацікавлених у налагодженні ділових стосунків з виробниками Миколаївського регіону. Захід відбудеться 24 березня 2017 року (п’ятниця) за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25, Бізнес-центр «Олександрівський» з 9.30 до 15.00
16 March 2017
Специалисты Региональной торгово-промышленной палаты Николаевской области оказывают услуги по определению кодов на товары и услуги согласно ДК 016:2010 и УКТ ВЭД. Наши эксперты имеют большой опыт работы в данной области и прошли соответствующую подготовку, организованную отделом стандартизации систем управления качеством ГП НИИ "Система", что подтверждено сертификатами ТПП Украины.
16 March 2017
Сегодня в конференц-зале РТПП прошел круглый стол «Развитие предпринимательства в Николаевской области: новые подходы, вызовы и возможности в 2017 г.».
13 March 2017
10 марта Региональная торгово-промышленная палата Николаевской области провела заседание Совета РТПП на базе предприятия «Лакталис-Николаев», действительного члена торгово-промышленной палаты и одного из крупнейших производителей молочной продукции в Украине. Во время общего заседания Совета и Президии РТПП Николаевской области рассматривались вопросы информирования о результатах работы Николаевской торгово-промышленной палаты за 2016 г. и утверждение плана мероприятий на 2017 г.
07 March 2017
Дорогі жінки! Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області щиро вітає вас зі святом 8 Березня! Бажаємо невичерпної енергії, сил і терпіння,  завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю та турботою. Вічної вам весни і молодості!
17 February 2017
The second, final part of the workshops on working with the Trade Map online platform took place in the conference hall of the Mykolaiv RCCI this week. After the event was over, experts on foreign economic activities, including representatives of the Chamber of Commerce and Industry Irina Skorbilina and Anna Diomina, became the certified coaches. The final part of the trainings was held by Dzmitry Kniahin and Cristian Ugarte, the experts from the International Trade Centre (ITC).
16 February 2017
Шановні колеги! 17 лютого відзначається День працівників РТПП Миколаївської області. В наше професійне свято я хочу подякувати Вам за повсякденну кропітку працю. Саме завдяки вашим зусиллям, наша організація з її колосальним потенціалом, зможе гідно проявити себе в найближчому майбутньому! Зі святом вас, шановні колеги! Найкращі побажання вам, вашим рідним та близьким. Бажаю щастя, здоров’я та спільних успіхів в розвитку торгово-промислової палати.
13 February 2017
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє про те, що виконуючи свою пряму функцію у відповідності до Статуту Регіональної торгово-промислової палати, яка полягає у всебічному сприянню розвитку підприємств та організацій Миколаївської області, звертаємось до Вас з проханням підготувати та надати пропозиції по можливих напрямах спільної взаємодії.
06 February 2017
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє про те, що в рамках сприяння розвитку бізнесу Миколаївської області та продовжуючи традицію організації зустрічей з представниками влади, планується проведення круглого столу на тему «Розвиток підприємництва в Миколаївській області: нові підходи, виклики та можливості в 2017 році».
01 February 2017
У найближчих планах ТПП України - відкриття свого представництва у Марокко. Про це домовились під час офіційного візит делегації представників Палати народних промислів регіону Марракеш-Сафі та депутатів із Марокко до Києва, - йдеться в повідомленні прес-служби ТПП України.
19 January 2017
13 января 2017 г. состоялась рабочая встреча по вопросам организации международной выставки China Homelife Show 2017, которая пройдет в период с 6 по 8 июня 2017г. в Варшаве (Республика Польша). Организатором мероприятия выступила Варшавская Торговая Палата и Meorient International Exhibition.

Pages