Миколаївськими податківцями легалізовано 2183 робочих місця

24 сентября 2015

Основним резервом по збільшенню надходжень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів є встановлення фактів виплати доходів неоформленим найманим працівникам з подальшим їх оформленням та виплатою заробітної плати з відповідними перерахуваннями податків та зборів до бюджетів усіх рівнів, повідомляє пресс-служба Головного управління ДФС у Миколаївській області.

Так, за 8 місяців поточного року, підрозділами доходів і зборів з фізичних осіб проведено 50 перевірок фізичних та юридичних осіб з питання упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам. За результатами проведених перевірок до бюджету додатково донараховано податку на доходи з фізичних осіб, штрафних санкцій та пені на суму 4,8 млн. гривень.

Крім того, станом на 01.09.2015 року виявлено 2581 неоформленого належним чином найманого працівника без відображення виплачених доходів в бухгалтерському обліку та без сплати належних сум податків і зборів до бюджету. За використання праці неоформлених найманих працівників, не нарахування та не перерахування податків та зборів до бюджетів усіх рівнів нараховано 0,95 млн. грн., надійшло до бюджету 0,84 млн.грн., що складає 88 відсотків.

 З 2581 установленого неоформленого найманого  працівника - 2183, або 85 відсотків від загальної кількості виявлених, офіційно оформлені, тобто, за результатами вжитих заходів податкової служби легалізовано 2183 робочих місця.