РТПП запропонувала на засіданні Регіональної ради провести ярмарку в Коблево

08 апреля 2016

Представники РТПП Миколаївської області брали участь на засіданні Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації, що відбулося 7 квітня 2016 року. Радник президента торгово-промислової палати Микола Павлович Ворона виступив з ініціативою організувати в травні ярмарок від виробників легкої і харчової промисловості та директорів підприємств у Коблево.

На засіданні Микола Павлович Ворона також проінформував учасників заходу щодо співпраці з Регіональною радою підприємців. Основне завдання РТПП Миколаївської області націлене на підвищення конкурентоздатності підприємств регіону та розвиток зовнішньоекономічної діяльності.

У 2014 році на базі палати створено Центр підтримки експорту, основним завданням якого є сприяння бізнесу з виходу вироблених товарів та послуг на зовнішні ринки.

Значну увагу приділяється проведенню семінарів та круглих столів з різних напрямків, тематика яких визначається в залежності від інтересів та потреб підприємств, представників малого та середнього бізнесу.

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області має великий досвід в наданні комплексу послуг малому та середньому бізнесу з різних напрямів діяльності.

На сьогодні найбільш популярними послугами палати є:
  • оцінка землі та нерухомості;
  • судова експертиза;
  • підтвердження форс-мажорних обставин;
  • навчання та проведення семінарів щодо тендерів;
  • послуга в галузі штрих-кодування та інтелектуальної власності.