Миколаївський національний аграрний університет долучився до проекту "Подвійний європейський диплом"

23 июня 2017

Дійсний член РТПП Миколаївської області, Миколаївський національний аграрний університет, запрошує випускників до участі в Міжнародному освітньому проекті "Подвійний європейський диплом".

Завдяки цьому проекту Ви можете вступити на навчання до польського університету за спеціальністю "Менеджмент" без сертифікату ЗНО та навчатися в Миколаєві українською мовою.

Також за Вашим бажанням, після закінчення першого курсу навчання у польському університеті, Ви матимете можливість перевестися для продовження навчання вже на другому курсі до Миколаївського національного аграрного університету на будь-яку спеціальність та отримати два дипломи українського та європейського державного зразка.

Заняття студентів проходять в Україні на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Дисципліни викладаються польськими та українськими (акредитованими в польському університеті) професорами та доцентами за польськими навчальними планами, але лише українською мовою.

Період навчання в польському університеті до отримання диплому бакалавра триває 3 навчальні роки (6 сесій - у листопаді та квітні).

Усі студенти отримують польську студентську візу категорії "Д", яка дозволяє перебувати в Польщі та в інших країнах ЄС. За Вашим бажанням та за згодою українського ВНЗ, є можливість проходження практики (працевлаштування) в Польщі чи в інших країнах ЄС з отриманням заробітної плати мінімум 2 Євро за годину.

Контакти:
Миколаївський національний аграрний університет (головний навчальний корпус)
м. Миколаїв, вул. Георгія Гонгадзе (Паризької комуни), 9, ауд. 106
тел.: +3 80512 34 60 62
 
Кінцеві терміни подання документів: до 1 вересня та 1 лютого відповідно.
Вартість навчання складає 300 Євро (за семестр).