Українсько-грузинський бізнес-форум (18 -19 липня, м. Тбілісі - м. Батумі)

18 июля 2017
м. Тбілісі, м. Батумі
29 июня 2017

Торгово-промислова палата України повідомляє, що в рамках державного візиту Президента України Петра Порошенка до Грузії 18 липня 2017 р. у м. Тбілісі та 19 липня у м. Батумі відбудеться українсько-грузинський бізнес-форум.

Організація форуму здійснюється на виконання Доручення Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І. Климпуш-Цинцадзе до листа Глави Адміністрації Президента України від 29.05.17 №02-01/929. Співорганізаторами форуму виступають ТПП України та ТПП Грузії за активної організаційної підтримки Посольства України в Грузії та офіційного представника ТПП України в Грузії Давіда Іванішвілі.

Мета форуму - активізація двостороннього українсько-грузинського співробітництва та налагодження коопераціних зв'язків, насамперед у таких ключових галузях як машинобудування, кольорова та чорна металургія, авіаційна, легка та хімічна промисловість, туризм, логістика, постачання продуктів харчування та вин та ін. Вже протягом багатьох років Україна зберігає провідне місце серед основних торгово-економічних партнерів Грузії і навпаки.

В рамках роботи бізнес-форуму українські учасники зможуть встановити прямі ділові контакти з потенційними грузинськими партнерами та отримати безпосередню інформацію про попит та цінову ситуацію на актуальних для них грузинських ринках, домовитись про подальшу взаємовигідну співпрацю.

Передбачається, що учасників форуму особисто привітає Президент України Петро Порошенко. У заході також візьмуть участь президенти ТПП Грузії та ТПП України.

Виліт української бізнес-делегації до Тбілісі планується 17 липня (понеділок), повернення до України - 20 липня (четвер). Детальна програма перебування делегації наразі опрацьовується з іншими співорганізаторами і буде повідомлена додатково.

У разі зацікавленості прохання не пізніше 03.07.2017 р. повідомити про прийняте рішення РТПП Миколаївської області.

Контакти: Астахова Тетяна Едуарідвна - начальник відділу підтримки підприємництва та розвитку бізнесу РТПП Миколаївської області
тел. : (0512) 76-67-63, (067) 517-18-41