РТПП Миколаївської області відвідав президент американської компанії

20 октября 2017

18 жовтня 2017 року за ініціативи Комерційної служби посольства США в Україні, РТПП Миколаївської області відвідав президент американської компанії APEEXPORT Джейсон Гіссарі. Вказана компанія є доволі крупним постачальником  сільськогосподарської техніки з США, що була в користуванні.  Її керівник Д. Гіссарі має більш ніж 25-річний досвід роботи в  таких відомих американських компаніях як John Deer та AGCO і має чітке розуміння потреб українських аграріїв в аспекті модернізації парку сільськогосподарської техніки.

В  ході зустрічі з Президентом РТПП Миколаївської області І.А. Катвалюком, Джейсон Гіссарі презентував свою компанію і засвідчив зацікавленість в налагодженні співробітництва з сільгоспвиробниками Миколаївської області. Зі свого боку, президент РТПП розповів керівнику американської компанії про особливості діяльності РТПП, спрямованої на сприяння розвитку регіонального бізнесу, в тому числі аграрного сектору.

Також в ході зустрічі були обговоренні можливості використання комунікаційних інструментів РТПП для ознайомлення регіональних сільгоспвиробників з особливостями комерційних пропозицій компанії APEEXPORT з постачання сільгосптехніки з США.