Миколаївська компанія «Арт Софт» виходить на ринок  Румунії 

22 декабря 2017

РТПП Миколаївської області продовжує активно залучати власні  міжнародні зв’язки в інтересах регіонального бізнесу.
Так, нещодавно, за організаційного сприяння фахівців палати,  представники миколаївського ТОВ «Арт Софт», що є одним з лідерів на ринку програмного забезпечення для автоматизації виробничих процесів на промислових об’єктах, відвідали м. Галац,  Румунія. Метою поїздки був пошук нових партнерів і організація презентації румунським стивідорним компаніям новітніх програмних продуктів для автоматизації господарських операцій в портах.
Під час перебування у Галаці компанія «Арт софт» успішно презентувала свої продукти менеджменту однієї з найбільших транспортних компаній Румунії  - «Transport Trade Services SA».
Крім того, перебуваючи в Румунії, генеральний директор ТОВ «Арт Софт» Артеменко С.В. мав зустрічі з керівництвом Палати промисловості, сільського господарства і торгівлі Галаца, а також асоціації «TEHNOPOL GALATI», що є давніми партнерами РТПП Миколаївської області.
Під час вказаних зустрічей представники іноземної сторони висловили готовність сприяти ООО «Артсофт» і інших українських компаній у пошуку ділових партнерів.

 Нагадаємо, що РТПП Миколаївської області з 2015 року активно налагоджує співробітництво з бізнес-асоціаціями румунського міста Галац