Перший бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України (18-19 травня, м.Київ)

28 апреля 2017

Торгово-промислова палата України запрошує до участі у Першому бізнес-форумі української діаспори та закордонних друзів України, який відбудеться 18-18 травня цього року в місті Києві (приміщення Торгово-промислової палати України, вул. велика Житомирська, 33), що пройде під гаслом "Українці світу - для України".

Цей захід заплановано в розвиток рішень VI-го Всесвітнього Форуму Українців. Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Торгово-промислова палата України та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України та світового українства, за сприяння та підтримки керівництва Уряду України, головних міністерств та установ, представників регіональної влади, при активній участі громадських та бізнес-структур України та діаспори.

Програмою Форум передбачається проведення пленарного засідання, за участі керівництва Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій. Учасників Форуму вітатимуть від імені Президента України Петра Порошенка та Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Метою Форуму є напрацювання взаємовигідних зв'язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України, просування експорту української продукції та послуг на зовнішні ринки, сприяння залученню інвестицій в українську економіку, в тому числі і коштів українських трудових мігрантів та діаспори, запрошення до участі в процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.