III національний форум з підтримки експорту (25 травня, м.Київ)

03 мая 2017

Торгово-промислова палата України (далі - Палата) інформує про те, що 25 травня 2017 р. Палатою заплановано проведення III Національного форуму з підтримки експорту (далі - Форум). Потенційні учасники Форуму: представники українського бізнесу, Торгово-промислових палат України, органів державної влади України, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності тощо.

У рамках Форуму пропонується обговорити пріоритетні питання підтримки експорту з боку дипломатичних місій України за кордоном, актуальні питання експорту продовольчої групи товарів, сучасні інструменти торгового фінансування, страхування в експортній діяльності, особливості секторальної кооперації в промисловості з іноземними партнерами, грантову та технічну підтримки українських експортерів, а також міжнародні програми підтримки бізнесу, участь у державних закупівлях за кордоном в рамках угоди GPA: поради експертів.

Відповідно до проекту програми Форуму передбачено проведення гала-сесії на тему: "Взаємодія влади та бізнесу задля просування вітчизняного експорту".

Контактна особа: Савицький Олександр Володимирович - начальник відділу Міжнародних економічних зв'язків РТПП Миколаївської області, тел.: +380 (512) 76-67-63, e-mail: osavytskyi@rtpp.com.ua