Консультації

18 Лютий 2016
Рішенням іністра торгівлі та промисловості Арабської Республіки Єгипет №992 від 30.12.2015 року встановлено нові правил реєстрації підприємств, які можуть експортувати свою продукцію до Арабської Республіки Єгипет. Через 2 (два) місяці після набуття цим рішенням чинності, певні види продукції зможуть потрапити на єгипетський ринок лише за умови, що іноземні підприємства-виробники будуть відповідним чином зареєстровані у Єгипті.
12 Січень 2016
Подробный разбор изменений в Закон Украины «О государственной регистрации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей» № 755-IV, вступивших в силу с 1 января 2016г.
06 Січень 2016
Предлагаем Вашему вниманию брошюру, изданную для мелких производителей. Возможности, которые открывает Ассоциация Украины и ЕС в области органического земледелия, развития растениеводства и животноводства, переработки сельхозпродукции, развития сельхозкооперации, туризма и рекреации в сельской местности. 
27 Липень 2015
На украинську мову перекладена Blue Guide - "Блакитна настанова" Єврокоміссії, що пояснює всі основні питання впровадження європейських правил продукції у різних секторах єдиного ринку ЄС. 
13 Липень 2015
Посібник, розроблений за фінансововї підтримки Європейского Союзу агенцією GIZ та консорціуму партнерів, як оперативний інструмент для орієнтування та сприяння пошуку фінансування окремих заходів і проектів.
06 Липень 2015
Постановою N 405 від 17.06.2015 р. уряд виклав у новій редакції Положення про військово-транспортний обов’язок, затверджений постановою N 1921 від 28.12.2000 р. Зокрема, затверджено форми: акта прийому-передачі транспортних засобів; акта про повернення транспортних засобів і техніки, залучених під час мобілізації; висновку про здійснення виплати для компенсації шкоди, завданої транспортному засобу або техніці внаслідок їх залучення пі час мобілізації (виплати майнової шкоди за знищений
20 Травень 2015
25 травня добігає термін для подання інформації про кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб. Актуальний коментар щодо заповнення форми 4 реєстраційної картки
13 Травень 2015
Разъяснения к требованиям доступа на рынок Евросоюза для отдельных групп украинских товаров: условия доступа, таможенные ставки, перечень необходимой документации, требования к продукции. 
24 Квітень 2015
У зв’язку з оголошеною 17 березня 2014 року в Україні мобілізацією, підприємства, установи й організації приватного і публічного права, а також органи державної влади та місцевого самоврядування почали отримувати запити органів військового управління про транспортні засоби. Не виключаючи патріотичного настрою, такі запити мають бути виконані адресатами і на підставі чинних норм права.
10 Квітень 2015
Відповіді щодо засвідчення форс-мажорних обставин надає директор департамента юридичного забезпеченння Торгово-промислової палати України Любов Нестеренко