Огляди ринків

19 Лютий 2016
Аналітична довідка по хімічній промисловості Фінліндії, контакти галузевих асоціацій, компаній, реалізаторів для налагодження співробітництва.
25 Вересень 2015
Украина входит в десятку стран-экспортеров грецкого ореха. По экспорту колотого ореха, Украина входит в топ-5, замыкая цепочку лидеров с результатом 80 миллионов долларов. Среди экспортеров неколотого ореха, Украина находится на 10-м месте, продавая своей продукции на сумму 6.7 миллионов долларов. Примечательно, что при измерении абсолютных объемов, Украины выходит на второе (25.3 тысяч тон) и шестое (5.7 тысяч тон), соответственно. 
15 Січень 2015
Статистика по тарифам 2014 р. (англійська мова) містить оригінальне зібрання даних по тарифам, що запроваджені країнами-членами СОТ та іншими країнами. 
12 Лютий 2014
ОБЩАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА ДЕЛОВОГО КЛИМАТА Государственная регистрация. В государственный реестр юридических лиц внесена общая информация о юридических лицах и их учредителях. Согласно положениям Гражданского кодекса Азербайджанской Республики государственный реестр юридических лиц объявлен открытым, и каждая заинтересованная сторона может получить копии документов, поданных для регистрации.
05 Серпень 2013
Інформація щодо кон`юнктури товарних ринків та внутрішніх цін у виробників промислової продукції в Республіці Хорватія в червні 2013 року    Враховуючи набуття Республікою Хорватія повноправного членства в Євросоюзі з 01.07.2013 р. відбулися зміни митних правил РХ для третіх країн, включаючи Україну, в рамках Генеральної системи преференцій Євросоюзу.  
31 Липень 2013
Совсем недавно в ЕС планировали активизировать разработку биотоплива. Официально цель «зеленой революции»: увеличить использование биотоплива в транспортных средствах до 10% к 2020 г. Теперь же концепция европейского парламента кардинально поменялась.   Долю использования биотоплива на основе продовольственных культур решено ограничить до 5,5% от объема топлива, необходимого для транспортного сектора.
04 Червень 2013
За інформацією Посольства України в Республіці Македонія існує ряд переваг, які можуть вигідно вплинути на встановлення співробітництва переваг між суб’єктами господарювання Миколаївської області та Македонією.  
22 Травень 2013
Производство маргаринов в стране лет десять прибавляло свыше десяти процентов ежегодно. А сегодня уперлось в потолок: падает спрос со стороны кондитерских и хлебопекарных предприятий, в том числе за рубежом.  
07 Травень 2013
Інформація щодо внутрішніх цін у виробників промислової продукції та цін споживчого ринку Республіки Хорватія в березні 2013 року   Змін у податковій, митно-тарифній та нетарифній політиці Республіки Хорватія, які можуть мати вплив на двосторонні торговельно-економічні відносини у звітному періоді, не відбувалось.  
11 Квітень 2013
Українсько-американські відносини   Сполучені Штати Америки визнали незалежність України 25 грудня 1991 р. Дипломатичні відносини було встановлено 3 січня 1992 р. Надзвичайний і Повноважний Посол України в США – Олександр Моцик (вірчі грамоти вручив 28 червня 2010 р). Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні – Джон Теффт (вірчі грамоти вручив 20 листопада 2009 р.).