Послуги РТПП

Послуги РТПП

Надання інформації про рівень цін на українському, світовому ринках, ринках окремих країн, про ціни виробників товарів та послуг, адресна інформація. 

Послуги РТПП

Спеціалісти РТПП Миколаївської області мають досвід роботи більше 10 років в сфері проведення робіт по визначенню кодів ДКПП. Наші експерти пройшли відповідну підготовку, організовану відділом стандартизації систем управління якістю ДП НДІ "Система", що підтверджено сертифікатами ТПП України.

Послуги РТПП

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє про початок набору на курси іноземних мов (англійська, польська, китайська).

Комунікативний курс іноземної мови (англійська, польська, китайська)

Бізнес-курс іноземної мови (англійська, польська)

Послуги РТПП

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області надає послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомості та виготовлення технічної документації на об’єкти нерухомого майна.

Здійснюємо реєстрацію речових прав на нерухоме майно в Державному реєстрі.

Послуги РТПП

Спеціалісти РТПП Миколаївської області надають послугу з визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД.

Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016р. №1797-VIII доповнено перелік обов'язкових реквізитів податкової накладної, зазначених в п. 210.1 ПКУ.

Послуги РТПП

Відділ ділової інформації та освітніх програм Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області пропонує послугу з надання повного переліку юридичних, інформаційних консультацій в сфері публічних (державних) закупівель, в тому числі:

Послуги РТПП

Відділ сертифікацї та декларування Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області пропонує послугу оформлення карнетів АТА.

Послуги РТПП

Відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» РТПП Миколаївської області від імені ТПП України створює й веде Недержавний реєстр українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

Послуги РТПП

РТПП Миколаївської області розширила спектр надання послуг.

Нині організація надає послуги щодо ідентифікації потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки для всіх юридичних осіб.

Також Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області розробляє:

Послуги РТПП

Технічне обстеження гідротехнічних споруд і промислових будівель (доки, причали, набережні, пірси, дамби, берегові насосні станції, мости, зерносховища та ін.об’єкти) з оформленням паспортів технічного стану