Послуги РТПП

16 Березень 2017
Спеціалісти РТПП Миколаївської області мають досвід роботи більше10 років в сфері проведення робіт з визначення кодів ДКПП. Наші експерти пройшли відповідну підготовку, організовану відділом стандартизації систем управління якості ДП НДІ "Система", що підтверджено сертифікатами РТПП України.
24 Січень 2017
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє про початок набору на курси іноземних мов (англійська, польська, китайська). Комунікативний курс іноземної мови (англійська, польська, китайська) Бізнес-курс іноземної мови (англійська, польська)
23 Січень 2017
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області надає послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомості та виготовлення технічної документації на об’єкти нерухомого майна. Здійснюємо реєстрацію речових прав на нерухоме майно в Державному реєстрі. Контактна особа: Мурадян Армен Робертович, юрисконсульт сектору юридичного забезпечення тел.: 47-33-13 e-mail: law@rtpp.com.ua
20 Січень 2017
РТПП Николаевской области оказывает услугу по определению кода товара согласно УКТ ВЭД и кода услуги в соответствии с Государственным классификатором услуг. Напомним, что Законом Украины «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно улучшения инвестиционного климата в Украине» от 21.12.2016г. №1797-VIII дополнен перечень обязательных реквизитов налоговой накладной, указанных в п. 210.1 НКУ.
18 Листопад 2016
Відділ ділової інформації та освітніх програм Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області пропонує послугу з надання повного переліку юридичних, інформаційних консультацій в сфері публічних (державних) закупівель, в тому числі:
18 Листопад 2016
Відділ сертифікацї та декларування Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області пропонує послугу оформлення карнетів АТА. Карнет АТА - міжнародний митний документ, що використовується як митна декларація для товарів, які тимчасово без застави ввезені на митну територію країни – учасниці Стамбульської Конвенції.
26 Липень 2016
Відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» РТПП Миколаївської області від імені ТПП України створює й веде Недержавний реєстр українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.
29 Березень 2016
РТПП Миколаївської області розширила спектр надання послуг. Нині організація надає послуги щодо ідентифікації потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки для всіх юридичних осіб. Також Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області розробляє:
20 Грудень 2015
Технічне обстеження гідротехнічних споруд і промислових будівель (доки, причали, набережні, пірси, дамби, берегові насосні станції, мости, зерносховища та ін.об’єкти) з оформленням паспортів технічного стану
19 Грудень 2015
Регіональний центр підтримки експорту пропонує нову комплексну послугу для миколаївського бізнесу, який виходить на ринки країн Євросоюзу.
18 Грудень 2015
підтвердження форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) з усіх питань договірних відносин, інших питань, а також зобов’язань/обов’язків, передбачених законодавчими, відомчими нормативними актами та актами органів місцевого самоврядування.
17 Грудень 2015
Товарознавчі експертизи. Сюрвейєрські послуги в портах Миколаїва. Експертиза експортного контролю. Судові експертизи. 

Сторінки