Організація ділових зустрічей, презентацій

Бізнес робиться не між підприємствами, бізнес робиться між людьми. Неможливо переоцінити важливість особистого спілкування для встановлення ділових контактів, розвитку економічних зв'язків компаній і всього регіону. Саме тому РТПП Миколаївської області приділяє велику увагу забезпеченню участі миколаївських підприємців та менеджерів підприємств у ділових заходах усіх можливих форматів.

Пропонуємо комплекс послуг з організації презентацій, ділових зустрічей, прес-конференцій та круглих столів

  • запрошення цільової аудиторії, реклама в ЗМІ, розсилка запрошень, особисте запрошення по телефону; 
  • організаційна робота під час заходів: реєстрація, фотографування, відеозапис; 
  • підготовка підсумкових документів, розміщення прес-релізів в інтернеті та ЗМІ. 

Палата має сучасну матеріально-технічною базою для проведення презентацій і ділових зустрічей: конференц-зал, презентаційне обладнання (комп'ютер, мультимедійний відеопроектор, проекційний екран, зона Wi-Fi), можливість організаціїї кава-брейку.

Фахівці Палати допоможуть Вам встановити прямі контакти з діловими колами Миколаєва, гідно представити Вашу фірму, проект або продукцію в регіоні.

Одним з перевірених часом засобів для виходу на нові ринки, залучення нових парнеров залишається участь у спеціалізованих і універсальних виставках і ярмарках. Ми володіємо повною базою даних по всіх виставково-ярмарковим заходам в Україні і закордоном. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань участі у виставках: підберуть виставку необхідної Вам спрямованості в тій країні або регіоні України, які Вас цікавлять і в зручні терміни, допоможуть отримати комплект документів для поїздки, організувати трансфер.

РТПП Миколаївської області за заявками підприємств організовує колективні стенди на великих виставках (це істотно зменшує витрати на експозицію), організовує групові поїздки для відвідування іноземних виставок і форумів.

Також ми надаємо послуги по забезпеченню участі миколаївських підприємств в ділових поїздках і бізнес-місіях, які організовуються в системі торгово-промислових палат.

Традиційно палата приймає в Миколаєві іноземні бізнес-місії, організовує зустрічі представників ділових кіл області з іноземними бізнес-делегаціями. Нагадуємо, що члени торгово-промислової палати мають переваги на всіх заходах РТПП Миколаївської області та інформуються про них в обов'язковому порядку.

Відділ сприяння підприємництва та розвитку бізнесу, +38 (0512) 76-67-63