Пошук потенційних ділових партнерів

Ви шукаєте можливості для збуту своєї продукції або придбання сировини й матеріалів?
Вам необхідний інвестор, або партнер для спільної діяльності? 
Ви бажаєте прийняти участь у програмах субконтрактації або промислової кооперації? 
Для Вашого бізнесу потрібні товари або услуги, яких немає у Вашому регіоні, або їхня ціна і якість Вас не задовольняють?

 
Використовуючи унікальні можливості міжнародної системи торгово-промислових палат, обширну ділову інформацію, фахівці РТПП Миколаївської області допоможуть Вам знайти й зустрітися з потенційним діловим партнером в Україні й за кордоном.

Зокрема, наші співробітники, які отримали підготовку в рамках міжнародних програм в Україні і Європі, допоможуть Вам підготувати комерційну пропозицію у відповідності з вимогами Євросоюзу і розмістятть його на провідних європейских пошукових ресурсах, або передадуть торгово-промисловим палатам інших країн.

Необхідні документи: заявка із вказаним характером пошуку, регіону, основних співробітництва, що пропонується в певній галузі діяльності, тощо.

Відділ ділової інформації і освітніх програм, тел. +38 (0512) 50-01-17

РТПП Миколаївської області володіє великою базою даних про потужності і потреби підприємств регіону, їх можливості щодо промислової кооперації і субконтрактингу. Ви можете надати замовлення на пошук потенційного ділового партнера у Миколаївській області, інших областях України або країн ближнього закордону, а також підписатися на постіне одержання комерційних пропозицій інших підприємств того напрямку, що Вас зацікавив.  

Відділ міжрегіонального співробітництва, тел. +38 (0512) 76-67-63