Освітні програми, семінари і тренінги. Оренда конференц-зали

РТПП Миколаївської області має великий досвід організації та проведення семінарів, тренінгів та інших навчальних заходів.

У РТПП на постійній основі працюють курси з навчання та підвищення кваліфікації фахівців тендерних комітетів.

Заявка на реєстрацію в семінарі - в прикріпленому файлі.
 
 
В рамках багатостороннього договору про правову освіту з Головним управлінням юстиції у Миколаївській області, Департаментом соціального захисту Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївською обласною радою профспілок, Центром навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів органів державної влади, місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств РТПП Миколаївської області раз на місяць проводить юридичні семінари.

В 2015 році розпачали діяти дворівневі курси "Англійська Розмовна+Ділова". Передбачено повний курс (16 годин на місяць), розрахований на 10 місяців, а також 3-місячний інтенсив-курс з акцентом на розмовну практику. Детальніше про курси бізнес-англійської можна прочитати тут.
 
В РТПП регулярно проводяться професійні семінари для бухгалтерів, економістів та аудиторів підприємств і організацій з актуальних питань податкового законодавства, бухгалтерського обліку і т.д. До проведення семінарів залучаються досвідчені викладачі-практики з провідних аудиторських компаній України.
Детальну информцию ви можетет отримати у спеціалістів відділу ділової інформації та освітніх програм, або у стрічці оголошень нашого сайту.
 
РТПП має великий досвід підготовки та проведення тематичних семінарів на замовлення підприємств. Найповніша база даних по суб'єктам господарювання Миколаївській області та напрацьовані контакти дозволяють нам оперативно організувати одноденний семінар чи тренінг.

Також Ви можете отримати у нас консультацію з з питань проходження навчання в рамках однієї з міжнародних програм. Фахівці відділу ділової інформації допоможуть Вам підібрати актуальну програму навчання поміж тих, які реалізують САБІТ, GIZ GmbH або інші міжнародні донори, нададуть допомогу в оформленні та подачі документів.

РТПП Миколаївської області предоствлять послуги конференц-сервісу.

Світле кондиціоноване приміщення конференц-залу Регіональної торгово-промислової палати розраховане на аудиторію до 30 осіб у форматі «круглого столу» і до 40 чоловік в семінарному режимі. Сучасне проекційне обладнання і Wi-Fi зона дозволять провести заняття з використанням сучасних мультимедіа методик. Наявні  можливості для проведення кава-брейків.

При оренді конференц-залу членам РТПП Миколаївської області надається знижка 10%.

Контакти:
тел. / факс +380 (512) 50-01-17
e-mail: gor@rtpp.com.ua