Технічне обстеження будівель та cпоруд

Відділ експертиз Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області у співпраці з Центром НТТМ з архітектури та будівництва Академії будівництва України пропонує підприємствам та організаціям усіх форм власності нові послуги:

  • Технічне обстеження цивільних, промислових і гідротехнічних споруд (доки, причали, набережні, пірси, дамби, берегові насосні станції, мости, зерносховища та ін.об’єкти) з оформленням паспортів технічного стану.
  • Діагностика будівельних конструкцій і розробка документації на проведення ремонтно-будівельних робіт.

Необхідність проведення технічного обстеження гідротехнічних споруд і будівель викликана такими причинами:

1) Згідно з Постановою № 409 Кабінету Міністрів України від 05.05.1997г з метою своєчасного запобігання аварійних і передаварійних ситуацій при експлуатації будівель і споруд, всі об'єкти виробничого, житлового, складського та іншого призначення, інженерно - технічні споруди, а також інженерні мережі, підлягають проведенню робіт з технічного обстеження та паспортизації з залученням відповідних організацій.

2) Відсутність паспорта технічного стану будівлі (споруди) може призвести до штрафних санкцій і зупинки роботи підприємства в ході перевірок технічної інспекції Держгірпромнагляду України, Державної архітектурно - будівельної інспекції України, пожежної інспекції та ін.

3) Паспорт технічного стану об'єкта, або висновок технічного обстеження - це основа для розробки проектів реконструкції будівлі або споруди.

Роботи виконуються кваліфікованими експертами, що мають необхідні сертифікати Мінрегіонбуду. Обстеження гідротехнічних споруд проводить спеціалізована організація, що має свідоцтво про визнання Регістру судноплавства України.

Також на замовлення підприємств і організацій наші фахівці, що мають великий досвід проектних та розрахункових робіт проведуть:

  • проектні роботи для реконструкції, капітального ремонту та нового будівництва цивільних, промислових будівель та гідротехнічних споруд;
  • роботи з вимірювання і розрахунками тепловтрат.

Контакти: відділ експертизи РТПП Миколаївської області, тел. (0512) 36-90-12, 36-12-35, e-mail: sergio@rtpp.com.ua. Контактна особа: начальник відділу Хоменко Сергій Миколайович.