Реклама на сайті rtpp.com.ua

Інтернет-сайт www.rtpp.com.ua - найбільший діловий веб-ресурс Миколаївської області, пропонує Вам наступні види реклами: 

1. Банерна реклама

  • Банер на головній сторінці (місця №№1-3) - 100 грн. на місяць;
  • Банер на головній сторінці (місця №№1-3) із посиланням на сторінку Вашого повідомлення на сайті www.rtpp.com.ua  - 150 грн. на місяц;
  • Банер (наскрізний) на всіх сторінках сайту (місце №4) із посиланням на сторінку Вашого повідомлення на сайті  на сайті www.rtpp.com.ua - 300 грн. на місяц.

Ціни вказані для однієї мовної версії сайту. 

Вимоги до банерів: банер для місць №№1-3 - розмір 240х430 пкіселів, банер №4 - 728х90, формат: jpeg, gif.

2. Розміщення інформаційно-рекламних повідомлень (прес-релізу, комерційної пропозиції, запрошення на діловий захід, оголошення про акцію тощо) у відповідних розділах сайту.

  • Разове розміщення прес-релизу, комерційної пропозиції, оголошення - 200 грн. 
  • Щомісячне розміщення 1-2 інформаційно-рекламого повідомлення - 500 грн. за 6 месяцев. 
  • Розміщення інформаційної статті в розділі "Консультації для бізнесу" з посиланнями на зовнішні ресурси (до 5 посилань) - 300 грн. 
3. Розміщення сторінки Вашого підприємства/фірми в Каталозі підприємств  
- 250 грн. (терміном на 1 рік). На сторінці за Вашим бажанням можливе розміщення фотографій, прайсів, буклетів, відеоматериалів. 
 
Бізнес-пакет. 
Створення сторінки Вашого підприємства з розміщеннням до 2 разів на місяць інформаційно-рекламного матеріалу (у відповідних розділах) з посиланням на Вашу сторінку - 800 грн. за 12 місяців. 

Для членів Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області послуги з розміщенння рекламно-інформаційних повідомлень надаються в рахунок членських внесків, на банерну рекламу - скидка 20%. 

З усіх питань розміщення реклами на сайті www.rtpp.com.ua прохання звертатися у відділ публічної інформації, зв"язків з громадскістю та ЗМІ: +38 0512 36-11-93