Міжнародна виставка "China Homelife Show": Залишилося всього кілька місць!

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області інформує про те, що в м. Варшава (Республіка Польща) з 6 по 8 червня 2017 р. відбудеться міжнародна виставка China Homelife Show.

У цьому році гасло виставки «Перевір нові Можливості». VI Міжнародна виставка China Homelife Show 2017 організована Варшавською торгово-промисловою палатою та медіа-групою TTG Польща для імпортерів, експортерів та бізнесменів з метою ознайомлення з можливостями переваг міжнародного співробітництва з підприємствами КНР. Для участі у виставці відібрано близько 1300 китайський компаній, які гарантують найвищу якість продукції.

РТПП Миколаївської області вже в третій раз організує колективну поїздку представників ділових кіл нашого регіону для відвідування виставки China Homelife Show. В цьому році поїздка відбудеться з 4 по 10 червня 2017 р.

Під час поїздки заплановано відвідування виставки, бізнес-зустрічі в форматі В2В, участь представників делегації в роботі інвестиційного форуму, отримання кваліфікованих консультацій з організації імпорту з Китаю.

РТПП Миколаївської області пропонує підприємцям Миколаївській області увійти до складу делегації, яка 04-10 червня 2017р. відвідає виставку China Homelife Show. Учасникам, що ввійшли до складу делегації, будуть надані спеціальні умови:

  • Візова підтримка.
  • Оплата проїзду автобусом за маршрутом Миколаїв - Варшава (Польща) - Миколаїв.
  • Оплата проживання та харчування (2 доби).

Водночас учасники самостійно сплачують: організаційний внесок у розмірі 100 дол. США (еквівалент грн.), проживання 2 доби, екскурсійну програму.

З питань участі прохання звертатися до Відділу сприяння підприємництву та розвитку бізнесу РТПП Миколаївської області: (0512) 76-67-63, 067-517-18-41, t.astakhova@rtpp.com.ua.