ЕКО ФОРУМ 2018

14 Травень 2018

30 травня у Запоріжжі, у виставковому центрі «Козак-Палац» відкриє роботу Другий спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум – «Еко Форум-2018».

 Масштабний екологічний проект у промисловому Запорізькому регіоні покликаний стати поштовхом до реалізації нових екологічних програм, у тому числі – міжнародних, створення системи кооперації та субконтрактингу між великими та малими підприємствами, залучення інвестицій та інновацій у сфері екологічної безпеки.

Еко Форум-2017 вже став визначною подією не тільки для Запорізької області, а для всієї країни. У панельних дискусіях взяли участь 120 провідних експертів у сфері екології та енергозбереження з України, Канади, Німеччини, Франції, понад 3000 фахівців.

Цього року на відвідувачів Еко Форуму вже традиційно чекають виставка екологічних проектів та програм, конференції, презентації, семінари, майстер-класи. Розшириться географія учасників та гостей: до Запоріжжя завітають представники Австрії, Німеччини, КНР, Франції, Ізраїлю, Фінляндії, Данії.

Реєстрація учасників та попередня програма заходу – на сайті www.ziif.in.ua

 

Документ: