Новини торгово-промислової палати

28 Березень 2017
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області інформує про те, що в м. Варшава (Республіка Польща) з 6 по 8 червня 2017 р. відбудеться міжнародна виставка China Homelife Show.
20 Березень 2017
Регіональна  торгово-промислова палата Миколаївської області запрошує на бізнес-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Маноджем Кумаром Бхарті та представниками індійських компаній, зацікавлених у налагодженні ділових стосунків з виробниками Миколаївського регіону. Захід відбудеться 24 березня 2017 року (п’ятниця) за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25, Бізнес-центр «Олександрівський» з 9.30 до 15.00
16 Березень 2017
Специалисты Региональной торгово-промышленной палаты Николаевской области оказывают услуги по определению кодов на товары и услуги согласно ДК 016:2010 и УКТ ВЭД. Наши эксперты имеют большой опыт работы в данной области и прошли соответствующую подготовку, организованную отделом стандартизации систем управления качеством ГП НИИ "Система", что подтверждено сертификатами ТПП Украины.
16 Березень 2017
Сегодня в конференц-зале РТПП прошел круглый стол «Развитие предпринимательства в Николаевской области: новые подходы, вызовы и возможности в 2017 г.».
13 Березень 2017
10 марта Региональная торгово-промышленная палата Николаевской области провела заседание Совета РТПП на базе предприятия «Лакталис-Николаев», действительного члена торгово-промышленной палаты и одного из крупнейших производителей молочной продукции в Украине. Во время общего заседания Совета и Президии РТПП Николаевской области рассматривались вопросы информирования о результатах работы Николаевской торгово-промышленной палаты за 2016 г. и утверждение плана мероприятий на 2017 г.
07 Березень 2017
Дорогі жінки! Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області щиро вітає вас зі святом 8 Березня! Бажаємо невичерпної енергії, сил і терпіння,  завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю та турботою. Вічної вам весни і молодості!
17 Лютий 2017
На цьому тижні в конференц-залі РТПП Миколаївської області відбулась друга, заключна частина семінарів по роботі з онлайн-платформою Trade Map. Після закінчення заходу спеціалісти зовнішньоекономічної діяльності, в тому числі і представники торгово-промислової палати Ірина Скорбіліна та Анна Дьоміна, стали сертифікованими тренерами. Фінальну частину тренінгів проводили експерти Міжнародного торгового центру (ITC) Дмитро Княгін і Крістіан Угарте.
16 Лютий 2017
Шановні колеги! 17 лютого відзначається День працівників РТПП Миколаївської області. В наше професійне свято я хочу подякувати Вам за повсякденну кропітку працю. Саме завдяки вашим зусиллям, наша організація з її колосальним потенціалом, зможе гідно проявити себе в найближчому майбутньому! Зі святом вас, шановні колеги! Найкращі побажання вам, вашим рідним та близьким. Бажаю щастя, здоров’я та спільних успіхів в розвитку торгово-промислової палати.
13 Лютий 2017
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє про те, що виконуючи свою пряму функцію у відповідності до Статуту Регіональної торгово-промислової палати, яка полягає у всебічному сприянню розвитку підприємств та організацій Миколаївської області, звертаємось до Вас з проханням підготувати та надати пропозиції по можливих напрямах спільної взаємодії.
06 Лютий 2017
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє про те, що в рамках сприяння розвитку бізнесу Миколаївської області та продовжуючи традицію організації зустрічей з представниками влади, планується проведення круглого столу на тему «Розвиток підприємництва в Миколаївській області: нові підходи, виклики та можливості в 2017 році».
01 Лютий 2017
У найближчих планах ТПП України - відкриття свого представництва у Марокко. Про це домовились під час офіційного візит делегації представників Палати народних промислів регіону Марракеш-Сафі та депутатів із Марокко до Києва, - йдеться в повідомленні прес-служби ТПП України.
19 Січень 2017
13 января 2017 г. состоялась рабочая встреча по вопросам организации международной выставки China Homelife Show 2017, которая пройдет в период с 6 по 8 июня 2017г. в Варшаве (Республика Польша). Организатором мероприятия выступила Варшавская Торговая Палата и Meorient International Exhibition.

Сторінки