Оголошення

25 Листопад 2016
Пілотний проект з впровадження нового банківського продукту стартував у п’яти областях. Ощадбанк пропонує представникам мікро-, малого та середнього бізнесу вигідний продукт «Авалювання векселів». Він засвідчує зобов'язання Ощадбанку здійснити платіж за векселем у випадку невиконання платником, за якого наданий аваль, своїх зобов'язань.
27 Жовтень 2016
За інформацією Посольства України в Киргизькій Республіці до дипломатичної установи звернувся президент Асоціації теплиць Киргизстану "The United Kyrgyz Greenhouses" з пропозицією про налагодження співробітництва з профільними підприємствами України. Зазначена Асоціація зацікавлена у розбудові співробітництва з профільними асоціаціями та приватними підприємцями в таких сферах:
13 Вересень 2016
Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України інформує про наступне. До виконавчої дирекції Спілки надійшло роз’яснення Антимонопольного комітету України (далі – Комітет) щодо окремих видів документів, які не можуть вважатися конфіденційною інформацією в Комітеті, та відповідно інформація, з яких підлягає оприлюдненню. В інформації зазначено наступне.
12 Серпень 2016
Мінекономрозвитку України направило для опрацювання копію листа Міністерства закордонних справ України від 25.07.2016 №650/17-260-2320 щодо запровадження Головним управлінням з продуктів та ліків Саудівської Аравії системи "Служба реєстрації іноземних об'єктів", метою якої є полегшення процесу реєстрації та акредитації іноземних виробників при експорті м'яса великої рогатої худоби, птиці та риби на ринок Саудівської Аравії.
05 Серпень 2016
Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області інформує про таке. У зв'язку з чисельними зверненнями українських компаній щодо врегулювання питань повернення боргів іноземними компаніями, ТПП України збирає інформацію про наявні заборгованості вітчизняним підприємствам з боку іноземних контрагентів для її узагальнення та подальшого винесення на розгляд відповідних спільних міжурядових комісій з питань торговельно- економічного співробітництва.
04 Серпень 2016
РТПП Миколаївської області надає послугу з повного супровіду закупівель згідно Закону "Про публічні закупівлі"№922-VIII від 25.12.2015р.  Звертатися за тел.: 50-01-17; 47-58-01 - відділ Ділової інформації та навчальних програм.
25 Липень 2016
Торгово-промислова палата України (далі - ТПП України) інформує про таке. ТПП України від Посольства Угорщини в Україні було отримано презентаційно-інформаційні матеріали щодо АПК, машинобудівної промисловості та товарів продовольчої групи, що були надіслані провідною зовнішньоторговельною компанією Угорщини ЗАТ «Угорський Національний Торговий Дім».
15 Червень 2016
У зв'язку з підготовкою до проведення "Днів України в Туреччині" РТПП Миколаївської області просить представників бізнесу до 22.06.2016 року надати актуальну інформацію щодо підприємств та компаній Миколаївського регіону, які працюють на ринку Туреччини, а також проблемних питань, які виникають в процесі ведення бізнесу.
12 Травень 2016
20 травня 2016 року в ТПП України відбудеться конференція на тему «Сертифікація підприємств харчової промисловості: організаційні та правові аспекти». Необхідність проведення даного заходу обумовлена обов’язковою відповідністю стандартам ХААСП на підприємствах харчової промисловості вже у 2016 році. Для співробітників регіональних ТПП участь безкоштовна. Для компаній вартість участі для одного учасника становить 900 грн. з ПДВ. Для членів ТПП передбачена знижка у розмірі 30%.
05 Травень 2016
Торгово-промислова палата України опублікувала інформацію, яка надійшла від Посольства України в Чеській Республіці щодо змін у податковій, митно-тарифній, нетарифній політиці, що можуть мати вплив на двосторонні торговельно-економічні відносини.
21 Квітень 2016
За інформацією, яка надійшла до Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області, Миколаївський професійний ліцей просить проінформувати зацікавлених керівників комерційних промислових підприємств Миколаївської області в можливості підготовки кваліфікованих кадрів.

Сторінки

 

Если вы авторизуетесь вы увидите намного больше материалов на нашем сайте.

С уважением, РТПП Николаевской области.