Миколаївщина Туристична

29 Травень 2015
Відпочинок у Миколаївській області - це піщані пляжі чорноморських курортів, тихі лимани і гранитні ущелини степових річок, лікувальні грязі Тилігульського і Бейкушського лиманів, заповідні лісові урочища і унікальні історичні пам'ятники. У Миколаївській області відпочиваючих і туристів готові прийняти 250 санаторіїв і пансіонатів, 120 територій та об'єктів природно-заповідного фонду, регіональних ландшафтних парків.
19 Червень 2015
Аквтоский каньон - это 250 гектаров старых выветреных гранитов, прорезанных долиной реки Мертвовод на глубину до 40 м, единственный в Европе геологический аналог американского Гранд-Каьона. И это одон из самых привлекательных для туристов мест в Николаевской области, стремительно набирающее популярность в Украине. 
23 Грудень 2014
фото Ю.Першина
«Николаевщина туристическая» продолжает проект, который призван сделать более доступными в сети Интернет великолепные работы николаевских фотохудожников, посвященные красоте города Николаева и Николаевской области.
03 Грудень 2014
Скверы Николаева: сквер на речном вокзале
Сегодня "Николаевщина туристическая" представляет Вам работы николаевского фотографа Дмитрия Удовицкого, посвященные скверам города Николаева.  
24 Листопад 2014
город Николаев, берег реки Южный Буг
«Миколаївщина туристична» започатковує новий проект, що покликаний збільшити популярними у мережі Інтернет чудові праці миколаївських фотохудожників, присвячених красоті краєвидів міста Миколаєва і Миколаївської області. Сьогодні представляєм вам декілька творів з фотоальбому Вуктора Аджамського. Зьомки виконані з гелікоптеру у вересні 2014 року. 
23 Липень 2014
Рафтинг на порогах Мигеи
Туристичний маршрут мигійськими порогами: детальний звіт та поради учасника