Іранське підприємство «Azarsang DENA Со» повідомило про готовність забезпечувати потреби надійних українських підприємств у мікрокремнеземі та феросиліконі, а також бронзі та латуні.
Крім того, іранські експортери-виробники рулонних покрівельних гідроізоляційних матеріалів готові забезпечити потреби українських підприємств у руберойді .

Контактні дані підприємств:

No.

Company

Agent

Contact Number

website

1 Shargh gostar Habib Najafi +989188660030 www.sharghgostardelijan.com
2 Pirooz gostar Amir Hossein Asgari +989181697009 www.piroozgostar.ir
3 Damavand Bam Matin Shafiee +989188662289 www.damavandbam.com
4 Asia Gostar Mahdiyeh Eskandarian +989120297020 www.asia-gostar.com
5 Sama Bam Peyman As,adi +989188662961 www.samabam.com
6 Sayeban Sepehr.com Mohammadreza FathAlipoor +989183653809 www.sayehbansepehr.com
7 Sadaf gostar Ghasem Bagheri +989188662123 www.sadafgostar.com
8 Bit gostar Seyed Saead Jalali +989181664253 www.bitagostardelijan.com
9 Yaghoot Bam Mohammad Hosein Mohammadi +989183652087 www.yaghootbam.com
10 Kimia gostar Abolfazl Nazari +989181664039 www.kimiagostardelijan.com
11 Gostar Bam Bahman Masoud Ra,yati +989181664218 www.gostarbam.com
12 Samaaneh Bam Hmid Reza Jalali +989181663440 www.samanehbam.com
13 Barfab Davood Shafiee +989183653700 www.ibarfab.com
14 Pooshin Bam Fajr Ahmad Shafiee +989135528445 www.pooshinbam.com
15 Tina Bam Hamid Reza Esmaeili +989183660457 www.tinabamdelijan.com
16 Asman gostar Mohammad Reza Ghasemi +9181664207 www.asemangostardelijan.com
17 Golbam Mahalat Naser Avazesh +989126489981 www.golbam.lxb.ir