Науково-дослідний центр “Афіна Паллада” – сучасна компанія, яка активно розвивається на Півдні України. Компанія надає широкий спектр високоякісних послуг, в які входить найрізноманітніший комплекс аналізів рослин і насіння, води питної та для зрошення, ґрунту і добрив.
Основними принципами  компанії є високий професіоналізм, відповідальність та гарантована надійність результату перед кожним клієнтом. Команда НДЦ “Афіна Паллада” складається із висококваліфікованих фахівців, які виконують свою роботу, дотримуючись принципів стабільності і відповідальності. Компанія допомагає своїм клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності  і пропонує грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту.

На сьогодні  лабораторія науково-дослідного центру “Афіна Паллада” є однією з кращих агро-лабораторій на півдні України, що дозволяє швидко і ефективно проводити широкий спектр аналізів: від самого простого до найскладніших фізичних і хімічних досліджень різних видів сільськогосподарської продукції, олійних культур і продуктів харчування. Високий професійний рівень персоналу лабораторії гарантує якість виконання лабораторних досліджень. Щорічно  фахівці лабараторії проходять перевірку кваліфікації, беруть участь в міжлабораторних порівняннях результатів випробувань. Використання сучасних лабораторних технологій, обладнання нового покоління, кращих реактивів зарубіжного і вітчизняного виробництва гарантують високу якість виконуваних лабораторних досліджень.

Більш детальну інформацію щодо послуг НДЦ “Афіна Паллада”  ви можете отримати на сайті компанії  або за телефонами:

Відділ по роботі з клієнтами тел.: +38 (067) 703-91-10
Завідувач лабораторії, тел.: +38 (067) 703-78-85
Email: agroafina_pallada@ukr.net