До уваги платників податків: спливає термін подання податкової декларації про прибуток

04 ноября 2015

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що 9 листопада, понеділок, останній день подання податкової декларації з податку на прибуток підприємства за три квартали.

Для забезпечення реалізації положень Податкового кодексу до затвердження нової форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств рекомендовано відображати об’єкти оподаткування та податкові зобов’язання з податку на прибуток за звітний період - три квартали 2015 р. - у чинній на сьогодні декларації. При цьому для визначення суми об’єкта оподаткування та податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств за новими правилами рекомендовано використовувати проект декларації, розміщений на веб-порталі ДФС України, та подавати його разом із чинною декларацією як доповнення.

Згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств, які подають тільки річну фінансову звітність).