РТПП збирає пропозиції від підприємців по можливим напрямкам спільної взаємодії

13 февраля 2017

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області повідомляє про те, що виконуючи свою пряму функцію у відповідності до Статуту Регіональної торгово-промислової палати, яка полягає у всебічному сприянню розвитку підприємств та організацій Миколаївської області, звертаємось до Вас з проханням підготувати та надати пропозиції по можливих напрямах спільної взаємодії.

Просимо Вас скласти перелік тих завдань, вирішення яких за нашою допомогою дозволить покращити роботу Вашого підприємства.

Маючи великий досвід, штат висококваліфікованих спеціалістів та використовуючи зв’язки по системі торгово-промислових палат світу, Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області має змогу зробити реальні справи по сприянню розвитку Вашого підприємства.

Це може буди і пошук ринку збуту продукції як в Україні так і за кордоном, організація поїздок по обміну досвідом, організація зустрічей з представниками  влади та представниками інших організацій, відвідування виставок, проведення навчальних семінарів та багато іншого.

Просимо Вас підготувати свої пропозиції та запити і направити їх до РТПП Миколаївської області.

Відповідальна особа – начальник відділу міжрегіонального співробітництва Поліщук Сергій, тел.: +380675106900, ел. адреса: sspolishchuk@rtpp.com.ua.