Бізнес-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні (24 березня, м. Миколаїв)

Регіональна  торгово-промислова палата Миколаївської області запрошує на бізнес-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Маноджем Кумаром Бхарті та представниками індійських компаній, зацікавлених у налагодженні ділових стосунків з виробниками Миколаївського регіону.

Захід відбудеться 24 березня 2017 року (п’ятниця) за адресою:

м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25, Бізнес-центр «Олександрівський» з 9.30 до 15.00

На зустрічі буде проведено презентацію економічного та інвестиційного потенціалу Індії. Всім учасникам, які мають наміри надати свої пропозиції щодо налагодження співробітництва з індійськими компаніями та підприємцями буде надана можливість щодо проведення презентації комерційних пропозицій. Крім того, представники миколаївського бізнесу  мають можливість провести В2В переговори з Послом Індії та представниками бізнесу, які входять до складу делегації.

Цільова аудиторія семінару – представники бізнесу і бізнес-асоціацій, в першу чергу українські сільгоспвиробники та експортери.

Реєстрація на семінар обов’язкова! У разі, якщо Ви плануєте провести презентацію своїх комерційних пропозицій, просимо повідомляти про це при реєстрації заздалегідь.

Заявки на участь у семінарі направляти на адресу РТПП:  gor@rtpp.com.ua; fedchenko@rtpp.com.ua  або  за тел./факсом (0512) 50-01-17; (0512) 47-58-01