Українсько-Білоруський Економічний Форум (21 липня, м.Київ)

21 июля 2017
10:00
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала "Колізей", 4-й поверх
06 июля 2017

Торгово-промислова палата України інформує, що 21 липня 2017 року в ТПП України (адреса: вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала "Колізей", 4-й поверх) відбудеться Українсько-Білоруський Економічний Форум за участі Президента України Петра Порошенка і Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, ТПП Республіки Білорусь, Посольство Республіки Білорусь в Україні.

Партнерами Форуму виступають: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство аграрної політики України, Міністерство закордонних справ України.

Програма заходу включає пленарну частину, в якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-білоруського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Білорусі. За програмою під час Форуму також відбудуться чергове засідання Українсько-Білоруської консультативної ради та B2B переговори між представниками ділових кіл України та Білорусі.

Початок заходу - о 10.00, початок реєстрації - з 9.00 (у зв'язку з особливим режимом пропуску усім учасникам обов'язково мати при собі паспорт).

Участь у заході безкоштовна.

До участі у Форуму запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагодженні коопераційних відносин з Республікою Білорусь.

У разі зацікавленості прохання до 17 липня п.р. підтвердити свою участь, надіславши до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України та, в копії - до регіональної торгово-промислової палати, заповнену анкету-заявку учасника.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 279-44-56, 279-64-06, факс: 279-44-56, e-mail: bgn-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua, boi-ier@ucci.org.ua.