Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo (23-24 листопада)

23 ноября 2017
м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, «КиївЕкспоПлаза»
10 августа 2017

23 - 24 листопада 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, відбудеться міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo. Ініціатором проведення виставки та організатором виступає «Рада з питань експорту продовольства» (Ukrainian Food Export Board, UFEB) - некомерційна асоціація виробників продуктів харчування, яка вже два роки поспіль допомагає вітчизняній харчовій промисловості в завоюванні нових ринків збуту і веденні бізнесу - на традиційних. UFEB також працює в якості аналітичного консалтингового центру з умов і можливостей для експорту продуктів харчування.

За 2 роки асоціацією UFEB було проведено низку ділових заходів - форумів та конференцій - в окремих секторах харчової промисловості. Спілкування з виробниками та переробниками харчової продукції виявило нагальну потребу у проведенні в Україні виставки, яка б об'єднала усі продовольчі сектори на одному бізнес-майданчику для продуктивної співпраці з українськими та іноземними закупниками.

Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo буде цікава як для участі, так і для відвідування компаніям таких напрямків діяльності: переробникам харчової продукції, виробникам готового продовольства, виробникам органічної продукції та нішевих культур, постачальникам обладнання та технологій для харчової промисловості, транспортно-логістичним компаніям.

Відвідувачами виставки стануть українські та іноземні закупівельники, які зацікавлені у пошуку та співпраці з новими виробниками та переробниками харчової продукції, постачальниками обладнання для харчопрому. Це великі торгові мережі, оптово-роздрібні бази та ринки, представники готельно-ресторанного бізнесу, фермери, які мають малооб'ємну переробку або плануюсь її започаткувати, іноземні торгові місії більш ніж із 30-ти країн світу.

У рамках ділової програми виставки Оргкомітет виставки готує безкоштовні конференції та семінари з питань новітніх технологій переробки продовольчої продукції, упаковки та пакувального обладнання. Своєрідною родзинкою ділової програми стане II Конгрес експортерів продовольства Ukrainian Food 2017, який, завдяки актуальності розглянутих питань, зібрав минулого року понад 400 представників продовольчих компаній.

Контактна особа – начальник відділу міжрегіонального співробітництва РТПП Миколаївської області Поліщук Сергій (0512) 76-67-63, sspolishchuk@rtpp.com.ua