РТПП запрошує взяти участь в поїздці ділових кіл на виставку Warsaw Industry week (14-16 листопада, м. Варшава)

14 ноября 2017
м. Варшава
21 сентября 2017

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області інформує про те, що в м. Варшава (Республіка Польща) з 14 по 16 листопада 2017 року відбудеться II промислова виставка Warsaw Industry week (Варшавський промисловий тиждень).

Тематика виставки: машини і обладнання для металообробки та обробка пластмас, автоматизація, роботизація промислових процесів, програмне забезпечення, промислова методологія, різання, шліфування, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи.

Варшавський промисловий тиждень проводиться з 2016 року в найбільшому виставковому комплексі Центральної та Східної Європи «Ptak Warsaw Expo». У 2016 році на виставці були представлені 500 компаній з 13 країн світу, кількість відвідувачів склала 9300 чоловік, а ділова програма виставки включила в себе 20 заходів в 5 конференц-залах.

РТПП Миколаївської області по запрошенню Правління «Ptak Warsaw Expo» та чисельних галузевих об’єднань, таких як: кластер «Авіаційна долина», кластер обробки металу та наукових майданчиків, Варшавський Політехнічний Університет, Військова Технічна Академія, організовує колективну поїздку представників ділових кіл нашого регіону для налагодження ділових відносин з польськими та європейськими підприємцями промислового сектору. Географія потенційних бізнес-партнерів для українських підприємців на цій виставці – це країни Західної і Східної Європи. Поїздка відбудеться з 12 по 17 листопада 2017 року. Під час заходу заплановано відвідування виставки, бізнес зустрічі в форматі В2В, участь у ділових заходах виставки.

РТПП Миколаївської області запрошує підприємців Миколаївської області увійти до складу делегації, яка 12-17 листопада 2017 року відвідає виставку Warsaw Industry week.

Умови участі:
У разі зацікавленості, просимо надіслати на нашу адресу заповнену заявку (додаток) до 30 вересня 2017 року.

Вартість участі – 6000,00 грн./особа (в т.ч. ПДВ), що містить: переїзд автобусом Миколаїв-Варшава-Миколаїв, проживання у готелі (три ночі у двомісному номері), організаційні видатки, участь у ділових заходах, послуги перекладача.

Наявність біометричного закордонного паспорта або Шенгенської візи обов’язкова. РТПП Миколаївської області надає сприяння у візовій підтримці.

З питань участі звертатися до відділу сприяння підприємництву та розвитку бізнесу РТПП Миколаївської області: (0512) 76-67-63, 067-517-18-41, t.astakhova@rtpp.com.ua