Компанія «UkrainePanorama» запрошує до співпраці по створенню туристичного бізнес-путівника

11 октября 2017

Київська обласна торгово-промислова палата надсилає інформацію члена Київської обласної ТПП – компанії «UkrainePanorama» щодо наповнення інформацією створеного нею електронного туристичного бізнес-путівника «UkrainePanorama».

"Цей довідник дозволить іноземному туристу який планує подорож до України з діловими цілями або з метою відпочинку, познайомитися з Україною, її пам’ятками, визначними місцями, інфраструктурою тощо. У кожному регіоні нашої країни є багато цікавих місць, які обов’язково сподобалися б закордонним туристам. Є і бізнес-інтереси. За допомогою цього інтернет-ресурсу наші закордонні гості легко знайдуть необхідну інформацію про регіон, який збираються відвідати, про підприємства, які там працюють, про туристичну інфраструктуру (готелі, заклади громадського харчування, магазини, спа-салони, медичні заклади тощо) та своїх потенційних бізнес-партнерів", - йдеться в повідомленні організаторів.

Компанія «UkrainePanorama» пропонує підприємствам Миколаївського регіону розмістити рекламну інформацію про свою компанію на цьому сайті на взаємовигідних умовах.

Детальніша інформація про цей проект – у вкладених файлах.

Документ: