Запрошуємо на зустріч з представниками Фонду державного майна України (15.07.2021)

Відповідно до підписаного Меморандуму про співробітництво, РТПП Миколаївської області спільно з Фондом державного майна України

РТПП Миколаївської області запрошує бджолярів Миколаївщини на зустріч

Шановні колеги-бджолярі! В п'ятницю, 11.06.2021 р., в 10:00 в РТПП Миколаївської області (м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 41) відбудеться захід для бджолярів Миколаївщини.

ЕКСПОРТ ОДЯГУ: тенденції та можливості з акцентом на Нідерланди

До уваги виробників одягу та експертів з моди! Вже цього тижня 11 червня відбудеться вебінар на тему „ЕКСПОРТ ОДЯГУ: тенденції та можливості з акцентом на Нідерланди”! 

Міжнародний проект: ярмарок – форум “Плавні.Текстиль #UkraineNOW”

Полтавська торгово-промислова палата, Горішньоплавнівська міська рада запрошують прийняти участь у Міжнародному проєкті

Підприємства МСП запрошуються відвідати онлайн-виставку SMExpo – 2021 (Молдова)

3-18 червня 2021 р. у м.Кишинів відбудеться SMExpo 2021 – онлайн виставка малих і середніх підприємств різних секторів економіки Молдова.

Відеоконференція «Проблеми на митниці: як може допомогти Рада бізнес-омбудсмена»

Український Союз Промисловців і Підприємців запрошує керівників громадських організацій та галузевих асоціацій взяти участь у  роботі відеоконференції

Вебінар «Закупівлі в системі ООН» (11 березня 2021)

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України та Постійне представництво України при ООН запрошують підприємства взяти участь у вебінарі «Закупівлі в системі ООН».

Запрошуємо відвідати Першу віртуальну виставку- ярмарку «Індійських рисових та агропромислових товарів»

Шановні партнери! Посольство Індії в Україні  повідомляє про проведення Першої віртуальної виставки- ярмарку «Індійських рисових та агропромислових товарів».

РТПП запрошує на навчання з публічних закупівель (22-26 березня)

Вважаючи на постійне реформування законодавства у сфері державних закупівель та у зв’язку з вступом у дію Закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»