ТОВ СП “Нібулон” – дивовижна історія перетворення однієї лікарні всього за 30 днів

Україна, як і багато країн, намагається встояти перед настанням коронавирусной інфекції. Не залишилися осторонь цієї проблеми і члени РТПП Миколаївської області, зокрема ТОВ СП "Нібулон". Всього за 30 днів працівники компанії  переобладнали миколаївську інфекційну лікарню для лікування коронавірусу. Про це повідомив у себе на сторінці в Facebook генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський. Він зазначив, що територія лікарні була занедбана, дахи будівель  зруйновані, з шести апаратів ШВЛ працювали тільки два. Олексій Вадатурський вирішив самостійно організувати реконструкцію лікарні та в короткий термін підготувати її до лікування коронавірусу. "Змінити стан інфекційної лікарні на краще -  стало моїм новим життєвим викликом і справою честі" - зазначив Олексій Опанасович Компанія «Нібулон» модернізувала лікарню та підготувала її до лікування коронавірусної інфекції. Щодня в лікарні працювало до 200-т фахівців різних спеціальностей компанії і підрядних організацій В лікарні організовано приміщення для розподілу чистої та брудної зон. Відремонтоване приміщення лікарні, дахи будівель. Впроваджена сучасна технологія дезінфекції, прання, сушіння, прасування та транспортування брудної білизни після інфекційних хворих, перед цим демонтувавне все старе обладнання. Відремонтований харчовий блок, застаріле обладнання замінено на іноземне, закуплений новий посуд Територія лікарні розчищена від багаторічних чагарників, відновлена огорожа, зроблені додаткові доріжки, встановлені нові пандуси. Відновлено освітлення території. В лікарні впровадили нову систему зв’язку Лікарі оснащені всіма необхідними засобами захисту "Сьогодні я з впевненістю можу сказати, що Миколаївська обласна інфекційна лікарня – це один з кращих лікувальних закладів нашої області. За місяць ми створили все, що необхідно, щоб тому, хто (не дай Боже!) потрапить до лікарні, допомогли вилікуватися. Тепер це сучасний лікувальний заклад" - написав Олексій Вадатурський Діяльність компанії «НІБУЛОН» – один з показових у вітчизняних умовах приклад побудови соціально відповідального бізнесу.

Науково-дослідний центр «Афіна Паллада»

Науково-дослідний центр «Афіна Паллада» розпочав свою роботу у Миколаєві на початку 2019 року. Та днем свого народження колектив вважає 29 квітня,

Експертиза – один з фундаментальних напрямків роботи торгово-промислової палати

Сергій Миколайович Хоменко - начальник відділу експертиз - найбільшого підрозділу РТПП Миколаївської області. Сергій Миколайович керує відділом з 2013 року. У сьогоднішньому інтерв'ю він докладно розповідає про роботу відділу експертиз

Інтерв’ю із генеральним директором підприємства «Лакталіс» Миколаїв Ігорем Фуркало

Генеральний директор «Лакталіс» Миколаїв Ігор Фуркало: «Зараз в РТПП Миколаївської області саме така команда, що, дійсно перебуває на піку професіоналізму»  

Семінар «Про публічні закупівлі»

Семінар «Про публічні закупівлі» відбудеться 12 та 13 лютого 2020 в РТПП Миколаївської області: Миколаїв, вулиця Потьомкінська, 41, 3 поверх, конференц-зала.

Торговельний режим Великої Британії у разі реалізації «жорсткого» Brexit

Уряд Великої Британії перебуває в активному переговорному процесі щодо переведення торговельних угод ЄС у двосторонній формат.

До уваги товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю!

Шановні колеги! 17.06.2018 року набрав чинності Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю".

Роль сімейної медіації в ефективності вирішення сімейних спорів

Остання статистика говорить про те, що в Україні на 100% укладених шлюбів припадає 70% розірваних.

Геннадій Чижиков: Україна повинна стати популярною – в модні країни інвестують

Президент ТПП України розповів про те, як Торгово-промислова палата України впливає на бізнес-клімат