П’ятий рік поспіль цей захід слугує майданчиком для обміну ідеями між представниками органів влади та бізнесу України і Польщі, налагодження ділових контактів, пошуку нових партнерів та інвесторів, розширення ринків збуту.

X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі», який відбудеться 16 травня 2019 року у Варшаві, вже вкотре стане платформою для плідної співпраці представників владної та бізнес-еліти двох країн.

Форум проходитиме під патронатом Посольства України в Республіці Польща, за підтримки Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Цього року організатори заходу – Асоціація, юридична група ЕЦСОМ, Конфедерація роботодавців Ьеу/іаїап, Польська агенція інвестицій та торгівлі, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа – пропонують учасникам обговорити динаміку розвитку польсько-українського торговельно-економічного співробітництва, у т.ч. в галузі будівництва і нерухомості, перспективи реалізації спільних проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, провести В2В зустрічі. Окрема сесія форуму буде присвячена фінансовим інструментам та ІТ-рішенням для бізнесу.
Більш детальна інформація щодо умов участі розміщена на веб-сайті Асоціації – ukrbizpol.org

Тож якщо ви маєте амбіції виходу на європейський ринок, у пошуках додаткового фінансування для власних бізнес-проектів, хочете знайти однодумців, бізнес-партнерів, інвесторів або реалізувати цікаві та інноваційні стартапи – не втрачайте можливість, хутчіш долучайтесь та ставайте учасником ювілейного форуму!