У період з 20 по 22 лютого 2019 р., в м. Баку (Азербайджанська Республіка), Державним Комітетом з Майнових Питань Азербайджанської Республіки проводитиметься Міжнародна каспійська виставка нерухомого майна та інвестицій “Caspian Realty”.

Найбільша міжнародна виставка нерухомого майна та інвестицій Азербайджану це дуже важлива платформа для демонстрації проектів компаніями, які займаються будівництвом та операціями з нерухомістю.

Основна мета виставки – пожвавлення ринку нерухомого майна Азербайджану, збільшення обсягу вкладених місцевих та іноземних інвестицій в цю галузь, а також демонстрація іноземним інвесторам існуючого інвестиційного середовища, пов’язаного з ринком нерухомості залучення їх до процесу приватизації. Виставка буде мати велике значення з точки зору приваблення експертів, і суб’єктів підприємницької діяльності в сфері нерухомості до співпраці з азербайджанськими партнерами та роботі на ринку Азербайджану.

Додаткову інформацію про виставку можна отримати на сайті: https://caspianrealty.az/

Контактна особа: начальник відділу міжнародного співробітництва Державного Комітету з Майнових Питань Азербайджанської Республіки Ельшад Ханалібейлі, тел.: +99412 4902408, внутр. 242, e-mail: ekhanalibeyli@emdk.gov.az