7 грудня 2018 року відбудеться візит Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте до України, в рамках якого заплановано проведення Четвертого українсько-литовського економічного форуму.

У форумі візьмуть участь президенти України і Литви, представники урядів, бізнес-асоціацій, експерти-економісти, бізнес-кола обох країн.
Учасники заходів матимуть змогу обговорити стан українсько-литовського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, аналіз проблемних питань, переваг та недоліків ведення бізнесу на ринках України та Литви, перспективні взаємовигідні форми подальшої спільної роботи, у тому числі створення спільних підприємств, роботу у вільних економічних зонах та індустріальних парках тощо.
Крім того, в рамках форуму будуть проведені такі тематичні секції:
– Відновлювані джерела енергії та енергоефективність
– Транспорт і логістика
– Інформаційні технології та роботизація в промисловості (індустрія 4.0)
– Фінансові інструменти

Заходи буде організовано у залі «Холл чемпіонів» Національного спортивного комплексу «Олімпійський» (адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 55).
Початок форуму об 11.00. Початок реєстрації – о 10.00.

Запрошуємо вас взяти участь в українсько-литовському економічному форумі в рамках візиту Президента Литви до України, і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 4 грудня 2018 року зареєструватись для участі, надіславши заповнену анкету, що додається.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з вимогами безпеки всі учасники обов’язово повинні мати з собою паспорт. Попередня реєстрація є обов’язковою.
Контактна інформація: тел. (044) 536 96 42, e-mail: ved3@uspp.org.ua.
Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.