ТПП України за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців до м. Баку (Азербайджан) в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки та участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі з 15 по 18 грудня 2019 р.

Українську делегацію очолить президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Протягом перебування в Азербайджані члени бізнесової делегації візьмуть участь в азербайджансько-українському бізнес-форумі, ділових зустрічах та інше. Також буде запропонована культурна програма. ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.
Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них азербайджанських ринках.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: продукція агропромислового комплексу, харчова промисловість (цукру і кондитерських виробів, м’яса і субпродуктів, молока і молочних продуктів, продукції борошномельної промисловості і тютюнових виробів), металургія, енергетичне машинобудування, транспортне машинобудування (суднобудування, вагонобудування, авіаційна техніка), хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама та IT-технології.

Азербайджанський імпорт складає понад усім це – сира нафта (SOCAR), фрукти, овочі, продукція нафтохімічної галузі.

Вартість участі – орієнтовно 960 долларів США ( перліт, проживання, медична страховка, трансфер протягом 2-х днів, організація В2В). Вартість пакету залежить від вартості авіаквитків.

Запрошуємо зацікавлені підприємства та компанії взяти участь в діловому візиті.

В разі заінтересованості, просимо зареєструватися до 6 грудня п.р.

Щодо детальної інформації щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Ольга Сухенко
(+38067 230-90-38, +38 044 461-98-07, oas-ier@ucci.org.ua).

РЕЄСТРАЦІЯ