03-04 жовтня 2019 року в м. Житомир проводитиметься Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь (далі – Форум), участь в якому планують взяти президенти обох держав – Зеленський В.О. та Лукашенко О.Г.
Захід спрямований на подальший розвиток відносин між двома країнами, налагодження та зміцнення прямих зв’язків на рівні областей, міст та господарюючих суб’єктів.

У 2018 році перший Форум регіонів України та Республіки Білорусь, який проходив в м. Гомель (Республіка Білорусь) за участю президентів обох країн, зібрав близько тисячі представників бізнесу та органів влади обох держав. Під час Форуму представники бізнесу мали можливість презентувати власну продукцію.

В рамках заходу було укладено 12 угод різних рівнів – міждержавних, міжурядових, міжрегіональних, імплементація яких дозволить вийти на новий рівень українсько-білоруських економічних відносин.

Цього року Форум відбудеться в Україні. Представники бізнесових кіл краю запрошуються до участі у заході та отримання можливості започаткувати взаємовигідні економічні зв’язки.

Попередньою програмою Форуму передбачається проведення пленарного засідання за участі керівництва обох держав, двосторонніх зустрічей, виставки ярмарку української та білоруської продукції, тематичних засідань з питань українсько-білоруського співробітництва в різних галузях тощо (проект програми додається).
Участь у форумі дозволить представникам бізнесу презентувати білоруським партнерам економічний потенціал власних підприємств, встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на ринку Республіки Білорусь.

За додатковою інформацією звертатися до відділу підтримки підприємництва і розвитку бізнесу
Контактна особа – Астахова Тетяна Едуардівна
тел. / факс +38 (0512) 76-67-63
моб. тел. 067-517-18-41
e-mail: t.astakhova@rtpp.com.ua

Проект програми проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь 03-04 жовтня 2019 року в м. Житомир.