26 – 28 березня 2019 року в Дубаї відбудеться – The International Property Show– найбільший спеціалізований захід в сфері інвестицій в проекти та об’єкти нерухомості за кордон на Близькому Сході.
The International Property Show є ключовим заходом для інвестиційних і фінансових компаній, девелоперських та будівельних компаній з різних країн світу, які зустрічаються для обговорення поточної ситуації на світовому ринку нерухомості, презентації проектів і готових об’єктів нерухомості, пошуку інвестицій та налагодження ділових взаємовідносин.
В 2018 році майже 130 компаній з 30 країн презентували свої проекти, виставку відвідало понад 20 тисяч професійних відвідувачів зі 140 країн, де 63% відвідувачів були представниками інвестиційних компаній. За результатами роботи виставки були досягнуті домовленості та укладені контракти на понад 1 млрд. доларів, а більше половини представників інвестиційних компаній заявили про наміри вкласти кошти або стати партнерами проектів протягом найближчих місяців. Більш детально про виставку в презентації .
В рамках The International Property Show також проходять профільні конференції та презентації, В2В сесії з потенційними партнерами та інші ділові заходи. Додатково для учасників і відвідувачів діє он-лайн система Business matchmaking для більш ефективної презентації проектів і проведення переговорів з потенційними інвесторами. Детальна інформація про захід на офіційному сайті –http://www.internationalpropertyshow.ae/.

Цього року Торгово-промислова палата Україна формує національний стенд України на the International Property Show. Вартість участі від 8 000 доларів США. До вартості входить – робоча зона, інформаційна стійка, барний стілець, стіл, два стільці, індивідуальне брендування.

Запрошуємо Вас приєднатись до національного стенду України на найбільшому профільному заході Близького Сходу – the International Property Show. Це можливість для вашої компанії презентувати проекти широкому колу інвесторів з різних країн світу, налагодити ефективну співпрацю та отримати практичний результат від участі в заході.

З питань участі просимо звертатисьдо ТПП України:
– Голято Андрія +380 (67) 662-96-56, a.goiiato@gmail.com;
– Малаховської Станіслави +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, ems58@ukr.net